Var Bunlar'ın ikinci sezonu üç yeni bölümle 1 Aralık’ta TOD’da başlıyor!

Var Bunlar'ın ikinci sezonu üç yeni bölümle 1 Aralık’ta TOD’da başlıyor!
Yapımını Z Medya’nın üstlendiği TOD ORIGINALS dizisi “Var Bunlar”ın ikinci sezonu üç yeni bölümle 1 Aralık’ta TOD’da başlıyor.
 
Gündelik hayatın içinden çıkılmaz tekdüzeliğinde sürüklenen iki yakın arkadaş Samet ve Tufan’ın maceralarını konu alan ve yayınlanan ilk sezonuyla büyük beğeni toplayan “Var Bunlar”, ikinci sezonuyla yine izleyicilerini kahkahaya boğmaya hazırlanıyor. 
 
“Var Bunlar”ın ikinci sezonunun ilk üç bölümü 1 Aralık Perşembe günü yayınlanacak. Yeni bölümlerden yayınlanan fragmanlar, kahkaha dolu bir sezonun müjdesini veriyor.
 
İkinci sezonda Tufan ve Samet gündelik hayatlarına, küçük takıntılarına, sosyal dertlerine devam ederken bir yandan da bitmek bilmez, zaman mekân tanımaz bir maceranın içindedirler. Cinsiyet partileri, film setleri, bilardo salonları, konsept restoranlar, kaçış evleri ve ıssız yollarda gezerlerken hayatları hep olmaması gerektiği gibi ilerler.  
 
Yapımını Z Medya’nın yapımcılığını Elif Yakarçelik’in üstlendiği dizinin senaryosunu performanslarıyla takdir toplayan başrol oyuncuları Giray Altınok ve Kerem Özdoğan birlikte kaleme alıyor. beIN MEDIA GROUP’un dijital içerik platformu TOD’da yayınlanacak “Var Bunlar”, birbirinden eğlenceli bölümlerin yer alacağı ikinci sezonuyla izleyicilerine yine keyif dolu anlar yaşatacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER