Manu Rios, Elite'in 7. sezonunda rol almayacak!

Manu Rios, Elite'in 7. sezonunda rol almayacak!
Elite dizisinden yine ayrılık haberleri gelmeye başladı. 6. sezonu 18 Kasım'da yayınlanan dizinin başrollerinden Manu Rios'un 7. sezonda rol almayacağı öğrenildi.

3 sezondur dizide Patrick karakterini canlandıran oyuncunun ayrılığını Esquire'a verdiği röportaj sırasında Ivan karakterini canlandıran André Lamoglia açıkladı. Lamoglia açıklamasında "Bu sezon nihai elvedaydı. Birlikte oynadığımız her sahne 'Bununla eğleneceğiz, çünkü sen artık burada olmayacaksın' şeklindeydi. Çünkü ikimiz de Manu'nun bir sonrakinde olmayacağını biliyorduk. Son sahnemizden sonra ekip ona bir buket çiçek getirdi ve çok güzel bir andı," dedi.

Elite dizisi daha önce de rolünü tamamlayan oyunculara buket çiçek hediye ederek veda etmişti. 

Dizinin 6. sezon finalinde Patrick, Ari ve Mencia, hapisten çıkan babalarıyla birlikte ülke dışına çıkarak okula ve diğer karakterlere veda ettiler. Hatta daha öncesinde Patrick karakteri halen komada olan Ivan'ın yanına giderek onun için sesli bir mesaj kaydetti. Dolayısıyla Carla Diaz (Ari) ve Martina Cariddi'nin (Mencia) de 7. sezonda rol alması beklenmiyor. Ancak ayrılıkları henüz kesinleşmedi.

Şimdiden 7. sezonu için onay alan Elite'in kadrosuna Mirela Balic, Gleb Abrosimov, Nadia Al Saidi, Fernando Lindez, Alejandro Albarracin ve Ivan Mendes dahil oldu. Ayrıca dizide Omar karakterini canlandıran ve 5. sezon sonunda ayrıldığı açıklanan Omar Ayuso 7. sezon itibarıyla geri dönüyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER