Netflix'in yeni aksiyon draması Kaleidoscope 1 Ocak'ta başlıyor

Netflix'in yeni aksiyon draması Kaleidoscope 1 Ocak'ta başlıyor
Netflix'in yeni aksiyon draması Kaleidoscope'nin yayın tarihi belli oldu. Dizi, 1 Ocak'ta başlıyor

Lineer olmayan bir şekilde ilerleyecek olan Kaleidoscope, izleyicinin hikayeyi tamamlayan bir finale kadar bölümleri hangi sırayla izleyeceklerini seçebilecekleri bir formatta hazırlandı. Şimdiye kadar denenmiş en büyük soygunun etrafı çevreleyen intikam, entrika, sadakat ve ihanet merkezli hikaye 25 yıla yayılacak. Soygunun öncesindeki 24 yıl ile sonrasındaki 1 yıl konu alınacak. Dizide Sandy Kasırgası sırasında Manhattan'ın merkezinde 70 milyar dolarlık tahvillerin kaybolduğu gerçek bir hikayeden esinlenilecek.

Matchstick Men kitabının da yazarı olan Eric Garcia'nın (Repo Men, Alexa & Katie) yaratıcısı olduğu dizinin yönetici yapımcıları arasında kitabın film uyarlamasının da yapımını üstlenen Ridley Scott'ın yanı sıra David W. Zucker, Jordan Sheehan, Fred Berger, Brian Kavanaugh-Jones, Justin Levy ve Russell Fine yer alıyor.

Kadrosunda Giancarlo Esposito, Jai Courtney, Rufus Sewell, Tati Gabrielle, Paz Vega, Peter Mark Kendall, Rosaline Elbay ve Niousha Noor bulunuyor. Dizinin sezonu 8 bölüm sürecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER