TV8'in yeni günlük dizisi Kadere Karşı, 7 Kasım'da başlıyor!

TV8'in yeni günlük dizisi Kadere Karşı, 7 Kasım'da başlıyor!
Yapımını ACUNMEDYA’nın üstlendiği, başrollerini, Emine Ün, Hakan Eratik, Nur ErkulGökçem Çoban, Oktay Ekinci, Gözde Mukavelat, Derin İnce, Berk Artıran, Yeşim Alıç, Özcan Varaylı ve Ferdi Akarnur’un paylaştığı, yürütücü yapımcılığını Akn Film’in,  yönetmenliğini Canan Çelik, Mete Şener’in, senaristliğini ise Serap Özgür Gülin, Tunahan Civelek, Berna Eren Kaygun, Hazel Sevim Ünsal, Nejdet Erdem, Hakan Maraş ve Serhat Erekinci’nin yaptığı “ Kadere Karşı” hafta içi her gün 15.00’te TV8’de.
 
1.Bölüm:
 
Kızını en son üç yaşındayken görmüş olan Sultan, ona kavuşmanın hasretiyle çırpınmaktadır. Çocukları kaçırılan annelerin yaptığı her şeyi yapmış fakat kızının izine rastlayamamıştır. Ta ki kader yirmi yıl sonra kızını bir tesadüfle karşısına çıkartana kadar… Ama ne  kızı onun kim olduğunu bilir ne de Sultan onun kaybettiği kızı olduğunu... Gerçeği öğrenmelerinin önündeki engel, Doğa’yı büyüten ve çok güçlü bir kadın olan Gazel’dir. Sultan, evladının her gün gözünün önünde olduğunu bilmeden acılar çekmeye devam eder.

Diğer yandan; Doğa, İlyas’la tanışmasıyla birlikte annesi olarak bildiği Gazel’in onun için kurduğu adeta bir fanusa benzeyen hayatın dışına çıkmaya başlar.  Bir yanda günahlarına yenilerini eklemekten çekinmeyen Gazel, diğer yanda bu günahların yükünü artık kaldıramayan kocası Yiğit… Kadere karşı gelmenin bedeli herkes için ağırdır.

 “Kadere Karşı” hafta içi hergün 15.00’te TV8’de.

Yayın Tarihi: 7 Kasım Pazartesi / Hafta İçi Her Gün
Yayın Saati: 15.00BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER