Akın Akınözü ve Bensu Soral, Tuzak dizisindeki karakterlerini anlattı!

Akın Akınözü ve Bensu Soral, Tuzak dizisindeki karakterlerini anlattı!
Yapımcılığını ACUNMEDYA ve Fabrika Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek’in oturduğu, senaryosunu ise; Eylem Canpolat, Ayşenur Sıkı ve Ali Yörükoğlu’nun kaleme aldığı Çarşamba günleri TV8’de yayınlanan Tuzak’ın iki başrolü Akın Akınözü ve Bensu Soral karakterlerini anlattı. 
 
SEVGİ, NEFRET VE İNTİKAM DUYGUSUNU YENEBİLİR Mİ?
 
Çarşamba günü yayınlanan ilk bölümüyle sosyal medyada büyük ses getiren ve saatlerce TT’de kalan Akın Akınözü ve Bensu Soral karakterleri için şunları söyledi; 
 
Akın Akınözü; 
 
"Kuralları bir profesyonel gibi öğren ki onları bir sanatçı gibi delebilesin." - Pablo Picasso
Umut, oyunun kurallarını bir profesyonel gibi öğrenmiş ve şimdi onları bir sanatçı gibi delerek, ailesini ve kendi çocukluğunu özgürleştirmek için yola çıkmış bir karakterdir.
 
Bensu Soral; 
 
Ceren, sevgisiz büyümüş ama babasına gerçek anlamda hayran biri. İçinde bulundukları hayatta var olabilmek için hep kendini kanıtlamak zorunda hisseden ve böylelikle babasının sevgisini kazanacağına inanan bir kız. Diğer kardeşlerinin aksine güçlü, cesur ve zeki oluşu, sert görüntüsünün ardında, merhametli ve vicdanlı bir ruha sahip olması beni en çok etkileyen yanı.
 
Akın Akınözü’nün canlandırdığı karakter Çınar, tüm hayat planını bir gün adaleti sağlayabilmek üstüne kurmuştur. Bu uğurda ‘kirli’ denen avukatlardan olmuş, zenginlerin ardını temizleyerek ün yapmıştır. Tüm bunlar Demir Gümüşay’ın dünyasına sızmak içindir. Çınar, sonunda ince ince planlayarak kurduğu tuzağa Demir Gümüşay’ı çeker. Çınar adaletin mahkeme salonlarından gelmeyeceğini bildiği için Gümüşay ailesindeki sırların üstüne gider. Avukat Çınar, asıl kirli insanlarla kirli yollarla mücadele eder. Onları zaaf ve sırlarından vurarak tuzağa düşürür ve birbirine dolar.

Bensu Soral’ın canlandırdığı Ceren; Demir Gümüşay’ın ortanca çocuğu ve tek kızı olan Ceren, kardeşleri arasında babasına gerçek anlamda hayran olan tek evlattır. Ceren disiplinli ve hırslı biridir. Babasına kendisini kanıtlamak ister. Sevilmek, kabul edilmek, sahiplenmek en büyük arzusudur. Bu yüzden de geride bırakılmaktan ve yok soyulmaktan çok korkar. Kendini dış dünyaya sürekli güçlü gösterir, Gümüşay holdingin başına geçmek en büyük arzusudur. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER