Avcı ve Limit dizileri MIPCOM 2022'de!

Avcı ve Limit dizileri MIPCOM 2022'de!
Dünyanın önde gelen içerik fuarlarından MIPCOM, bu yıl yine birçok Türk dizisini ağırlıyor. 17-20 Ekim tarihleri arasında Cannes'da düzenlenen fuara katılan yapımların arasında "Avcı" ve "Limit" dizileri de bulunuyor.

TRT 1'de ekrana gelmesi için hazırlanan, Bozdağ Yapım'ın yapımcısı olduğu Avcı dizisi "The Hunter" adıyla tanıtılıyor. Can Emre'nin yönetmen koltuğunda oturduğu, Atilla Engin'in (Diriliş Ertuğrul) kaleme aldığı dizinin başrolünde ve MIPCOM'da görücüye çıkan posterinde Uğur Güneş yer alıyor. Güneş, devleti için mücadele eden ve düşmanla sahada savaşan Hakan adlı bir askeri canlandıracak. Tolgahan Sayışman'ın yapım şirketi Han Medya'nın hazırladığı Limit dizisi ise Bein Connect'te ekrana gelecek. 2 sezon sürmesi planlanan dizi, Keiko Seuenebo'nun aynı adlı mangasından uyarlandı.

5 lise öğrencisinin feci bir otobüs kazasından sağ kurtulduktan sonra yaşadıkları ilginç olayları ve hayatta kalma mücadelelerini anlatan Limit'in kadrosunda Miray Akay, Aslıhan Kapanşahin, Cansu Sabancı, Aslıhan Karalar, Sedef Çalışır, Çağla Boz, Erdem Şanlı, Burak Altay, Gamze Dar, Canan Ekinci, Mert Altınışık, Burcu Binici ve Aylin Kabasakal yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Müge Uğurlar oturuyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER