Yürek Çıkmazı dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı!

Yürek Çıkmazı dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı!
TRT 1’in yeni sezonda ekrana getireceği ““Bilseniz ölmem ne uzun sürdü” mottosuyla yola çıkan, etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla sezonun en iddialı projelerinden olan “Yürek Çıkmazı” dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.
 
TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan, sezonun en iddialı projeleri arasında yerini şimdiden alan Yürek Çıkmazı’nın cast çalışmaları tamamlandı ve dizinin çekimleri başladı. İlk tanıtımı ile sosyal medyada çok konuşulan dizinin tanıtımında şiddet mağduru bir kadının yürek burkan öyküsü ekranlara taşındı.

Başrollerinde Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu ve Mesut Akusta’yı bir araya getiren projede; Dilara Aksüyek, Cemal Toktaş, Bihter Dinçer, Erhan Alpay, İlayda Ildır gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Dramatik hikayesi ile izleyiciyi ekran başına kilitlemeye hazırlanan Yürek Çıkmazı dizisi, kişilik bozukluğu yaşayan bir adamın ve çocuklarıyla birlikte hayata tutunmaya çalışan bir kadının duygu yüklü hikayesini ekranlara taşıyacak.

Yürek Çıkmazı dizisinin yönetmen koltuğuna usta isim Serdar Gözelekli otururken, senaryosunu Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar kaleme alıyor.

“Bilseniz ölmem ne uzun sürdü”

Bazı hikayeler sondan başlar. Tıpkı Cennet’in hikayesi gibi… Hayatı boyunca susmuş bir kadındı o; şiddet görmüş, korkmuş, vazgeçmiş… Ölmeden önce bir mektup bıraktı geride. Son bir çığlık: “Bilseniz ölmem ne uzun sürdü!”
 
“Yürek Çıkmazı” yakında TRT 1’de…
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER