MISTCO, Cennet'in Çocukları'nı MIPCOM'a götürüyor

MISTCO, Cennet'in Çocukları'nı MIPCOM'a götürüyor
Dünyanın önde gelen içerik fuarlarından MIPCOM'a katılmaya hazırlanan MISTCO, Cennet'in Çocukları'nı da fuara götürüyor.

"Secrets of An Angel" adıyla tanıtılacak yeni dizi yakında TRT 1'de izleyiciyle buluşacak. Gold Film imzalı dramanın kadrosunda Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Ayça Bingöl ve Mesut Akusta yer alıyor. Dizi, bir trajedinin ardından hayatları değişen bir ailenin üyelerinin başından geçenleri konu alıyor.

Yıllarca kocasından şiddet gören Cennet, rahatsızlanır ve hastaneye yatırılır. Tedavisi devam ederken hastanenin camında Avukat Zeynep'in numarasını görür ve yardım için arar. Cennet, öldükten sonra açılması için ona bir mektup verir. Bu mektup Cennet'in büyük oğlu Halil'i ve Zeynep'i bir araya getirir ama kardeşler arasında anlaşmazlığa da sebep olur. Halil ve Zeynep, Cennet için bir araya gelse de aralarında bir romantizm başlar.

Şirket, "Bahar" adıyla tanıtacağı, Üs Yapım imzalı yeni dizi Kader Oyunları'nı da fuara getiriyor. Dizi, içindeki iyiyi etrafındaki karanlığa rağmen korumaya çalışan genç bir kızın hikâyesini konu alacak. Bahar, babasının cinayetine tanık olduktan sonra üvey annesinin sorumlu olduğunu kanıtlamaya çalışacak.

MISTCO'nun genel müdürü Ayşegül Tüzün konuyla ilgili "İki yeni dizimizin prömiyerleri konusunda heyecanlıyız. Uluslararası izleyici tarafından iyi karşılanacaklarına inanıyorum," sözlerine yer verdi.

MIPCOM bu yıl 17-20 Ekim tarihleri arasında Cannes'da düzenlenecek. Şirketin Cannes'a götüreceği yerli dizilerin arasında Kasaba Doktoru (The Town Doctor), Kara Tahta (The Black Board), Gönül Dağı (An Anatolian Tale), Teşkilat (The Shadow Team), Balkan Ninnisi (Balkan Lullaby), Alparslan: Büyük Selçuklu (The Great Seljucks: Alparslan), Mükemmel Eşleşme (Perfect Match), Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı (Barbarossa: Sword of the Mediterranean) ve Seni Kalbime Sakladım (Reckless Love) da bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER