Dahmer, Netflix'in en çok izlenen dili İngilizce 2. dizisi oldu

Dahmer, Netflix'in en çok izlenen dili İngilizce 2. dizisi oldu
Dahmer, Netflix'in en çok izlenen 2. dizisi oldu

Dünyanın önde gelen dijital yayın platformu Netflix, 3-9 Ekim haftasının izlenme sayılarını açıkladı. 21 Eylül'de yayına giren mini dizi Dahmer, geçtiğimiz hafta 205,33 milyon saat izlenerek "Dili İngilizce Olan Diziler" listesinde 1. sırada yer aldı. İlk 19 günündeki toplam izlenmesi ise 701,370,00 milyon saate ulaştı.

Netflix'in en iyi açılış yapan 5. dizisi olarak yayın hayatına başlayan Dahmer, böylece "Dili İngilizce Olan Diziler" listesinde 2. sıraya yükseldi. 1. sırada ise 4. sezon performansıyla (1,352,090,000) Stranger Things yer alıyor.

Diğer ismi "Monster: The Jeffrey Dahmer Story" olan dizide Evan Peters, Niecy Nash, Richard Jenkins, Penelope Ann Miller, Shaun J. Brown ve Colin Ford gibi isimler rol alıyor.  Ryan Murphy imzalı dizilerden biri olan Dahmer, Amerika'nın en tanınmış seri katillerinden Jeffrey Dahmer'in hikâyesini çoğunlukla kurbanların bakış açısından anlatıyor.

Not: Netflix, Top 10 listelerinde ilk 28 günlük performansa yer veriyor ve toplam izlenme süresini saat bazında yayınlıyor. Dahmer'in gelecek 9 günkü performansı da üstüne eklenecek. Dolayısıyla Dahmer'in global listede La casa de Papel 5. sezonu (792,230,000) da geçmesi bekleniyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER