Tom Welling, Supernatural'ın uzantı dizisi The Winchesters'ın kadrosunda

Tom Welling, Supernatural'ın uzantı dizisi The Winchesters'ın kadrosunda
Supernatural'ın uzantı dizisi The Winchesters, kadrosuna Tom Welling'i (Smallville, Lucifer) de kattı.

Dean ve Sam Winchester’ın ebeveynleri John ve Mary’nin nasıl tanıştığını, ilişkilerini ve dünyayı kurtarmak için yaptıklarını anlatacak dizi bu Salı ilk bölümüyle The CW'da olacak. 

19 yaşındaki Mary, çocukluğundan beri karanlığın güçlerle savaşıyor. Ona yakın birini kaybettikten sonra aile işini bırakmayı düşünürken, babasının ortadan kaybolması ve John Winchester’ın gelişi onu yeni bir ekibe liderlik etmeye zorlar. Vietnam’dan kısa süre önce dönen, özverili ve aklı başında John ise babasının geçmişinin izlerinin onu gizli bir örgüte ve bir avcı olarak yepyeni bir savaşa götürdüğü yeni bir görev buluyor.

Supernatural’ın başrollerinden Jensen Ackles yeni dizide dış ses olarak dahil oldu. Meg Donnelly ve Drake Rodger başrolde yer alıyor. Kadroda Bianca Kajlich, Nida Khurshid ve Jojo Fleites de bulunuyor. Diziye katılan Welling ise Mary Campbell'ın babası, Dean ve Sam'in dedesi Samuel Campbell'e hayat verecek. Orijinal dizide karakteri Mitch Pileggi canlandırmıştı.

Supernatural’ın ekibinden Robbie Thompson The Winchesters'ta yönetici yapımcı ve senarist olarak görev alıyor. Warner Bros. Television ve CBS Studios yapımını üstlendi. Jensen Ackles ve eşi Danneel Ackles da şirketleri Chaos Machine Productions aracılığıyla onlara eşlik ediyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER