HBO Max'in Velma dizisinin kadrosu belli oldu ve ilk tanıtımı yayınlandı

HBO Max'in Velma dizisinin kadrosu belli oldu ve ilk tanıtımı yayınlandı
HBO Max'in Velma dizisinin seslendirme kadrosu belli oldu ve ilk tanıtımı New York'ta devam eden Comic-Con'da yayınlandı.

Mindy Kaling'in yönetici yapımcı olduğu dizide seslendirme kadrosunda Kaling'e (Velma) başrollerde Constance Wu (Daphne), Sam Richardson (Shaggy) ve Glenn Howerton (Fred) eşlik edecek.

Seslendirme kadrosunda Jane Lynch, Wanda Sykes, Russell Peters, Melissa Fumero, Stephen Root, Gary Cole, Ken Leung, Cherry Jones, Frank Welker, “Weird Al” Yankovic, Fortune Feimster, Yvonne Orji, Sarayu Blue, Nicole Byer, Ming-Na Wen, Shay Mitchell, Debby Ryan, Kulap Vilaysak ve Karl-Anthony Towns da yer alıyor.

Yetişkinlere yönelik animasyon komedi dizisi Mystery Inc. ekibinin beyni olan Velma Dinkley'in orijin hikayesini anlatacak. Velma, Güney Asya'dan bir karakter olarak ekrana gelecek. HBO Max'te 4 Ekim'de yayınlanan Cadılar Bayramı temalı animasyon Scooby-Doo! filmi Trick or Treat Scooby-Doo! Velma karakteri LGBTQ+ üyesi olarak ekrana getirdi. Dizinin Velma'nın aşk hayatına yer verip vermeyeceği ise bilinmiyor.

Yayınlanan tanıtım videosunda Velma, Judy Jetson'lı yeni yapımla ilgili HBO Max'e sitemkar bir mesaj yazarken görülüyor ve daha sonra bilinmeyen numaradan gelen bir aramayla Scream filmine gönderme yapılıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER