TLC'de Ekim’de de “Her Gece Film Gecesi” Devam Ediyor!

TLC'de Ekim’de de “Her Gece Film Gecesi” Devam Ediyor!
TLC, Ekim ayında da filmseverlerin adresi olmaya devam ediyor. Film izlemek isteyenler TLC'de hafta içi her gün 19.30’dan itibaren mutlaka izleyecek iyi bir film bulacak. Eylül ayında aksiyondan bilim kurguya, dramdan komediye dünya sinemasının öne çıkan filmleri TLC’de izleyicilerle buluşacak.
 
TLC’nin Ekim film seçkisi yine filmseverleri mutlu edecek. Charlize Theron, Leonardo DiCaprio, Keanu Reeves, Johnny Depp, Jamie Foxx, Mark Wahlberg gibi Hollywood yıldızlarını başrole taşıyan filmler; Django Unchained, Hunstman, 47 Ronin, Once Upon A Time in Mexico, Atamızın Bayrakları ve Charlie Hakkında Gerçekler'in yanı sıra aksiyon ve gerilimi bir arada yaşatacak Anaconda, Jesse Stone, Savaş Sanatı ve Yeni Nesil Ajan film serileri TLC'de ekrana gelecek.
 
Yakuza İle Hesaplaşma: Tokyo valisi öldürülünce eski CIA ajanı Travis Hunter, cinayetin sorumlusu teröristleri bulup yükselişteki bir Yakuza liderinin planlarını önlemek için harekete geçer. Steven Seagal ve Takao Osawa başrollerde izleyiciyle buluşuyor.
 
Zincirsiz: Özgürlüğüne kavuşan bir köle eşini Mississippi'deki gaddar bir sömürge çiftliği sahibinin elinden kurtarmak için Alman bir kelle avcısı ile birlikte Amerika'yı uçtan uca dolaşır. Quentin Tarantino yönetmenliğindeki filmde Jamie Foxx, Christoph Waltz ve Leonardo DiCaprio başrolleri paylaşıyor.
 
Charlie Hakkındaki Gerçekler: Genç bir kadın eve döndüğünde kocasının öldüğünü öğrenir. Bütün parasını kaybeden ve dört tehlikeli adamın hedefi olan kadın kendisine yardım teklif eden bir yabancıya güvenebilir mi? Jonathan Demme’i hem yönetmen koltuğunda hem de başrolde izliyoruz.
 
Anaconda 2: Lanetli Orkidenin Peşinde: Bilim insanları, ebedî yaşam sunduğu iddia edilen bir orkideyi bulmak için Borneo Ormanı’na doğru yola çıkar. Tekneleri yanlış yöne sapınca dev anakondanın bölgesine girerler. 
 
Savaş Sanatı: Bir konteyner dolusu mültecinin cansız hâlde bulunması ve Çin büyükelçisinin ABD-Çin ticaret anlaşması esnasında vurulmasının ardından FBI Ajanı Shaw cinayetle suçlanır. Wesley Snipes, Marie Matiko ve Donald Sutherland’ın başrollerini paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda Christian Duguay yer alıyor.
 
Atalarımızın Bayrakları: ABD askerleri, 2. Dünya Savaşı ve Iwo Jima Muharebesi'ne dair deneyimlerini ve zaferi kutlamak için Amerikan bayrağının göğe yükseltilmesindeki rollerini anımsar. Clint Eastwood yönetmenliğindeki filmde başrollerde Ryan Phillippe, Adam Beach ve Neal McDonough’ı izliyoruz.
 
Beyaz Saray Düştü: John Cale isimli bir polisi memuru, kızını ve Amerikan başkanını Beyaz Saray'ın kontrolünü ele geçiren milislerden korumak için harekete geçer. Channing Tatum, Jamie Foxx ve Maggie Gyllenhaal başrollerde.
 
Jesse Stone: Cennette Ölüm: Küçük bir kasaba şerifi olan Jesse Stone, genç bir kızın gizemli ölümünü araştırır. Davadaki ipuçları seks ticaretine ve Boston sosyetesine işaret etmektedir.
 
Anaconda 3: Varoluş: İki dev yılan gizli bir araştırma tesisinden kaçar. Amansız bir paralı asker ve dâhi bir bilim insanı, iki sürüngeni medeniyet için tehdit oluşturmadan yakalamak için birlik olur.
 
Savaş Sanatı 2: İhanet: Emekli olan Ajan Neil Shaw, öldürülen eski akıl hocasının intikamını almak için göreve döner. İhanet, ölümcül yozlaşma ve suikast planlarıyla dolu bir ağ keşfeder. Başrollerde Lochlyn Munro, Wesley Snipes ve Rachel Hayward yer alıyor.
 
Bir Zamanlar Meksika'da: Silahşör ve gitarcı kahraman El Mariachi, geri dönüyor ve Meksika başkanına karşı darbe planlayan kartel lideri Barrillo'ya savaş açıyor. Antonio Banderas, Salma Hayek, Johnny Depp ve Eva Mendes’in başrollerini paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda Robert Rodriguez var.
 
Yeni Nesil Ajan: Kanunları hiçe sayan amansız maceraperest Xander "XXX" Cage'in hapis cezasından kurtulmak için ABD hükûmeti adına tehlikeli bir gizli görevi tamamlaması gerekmektedir. Yönetmenliğini D.J. Caruso'nun üstlendiği senaryosunu John D. Brancato ve Michael Ferris'in yazdığı filmin başrolünde Vin Diesel yer alıyor.
 
Jesse Stone: Değişim: Küçük bir kasabanın polis şefi olan Jesse Stone, bir banka veznedarının 12 yıllık cinayet dosyasını yeniden açar. Yatta gerçekleşen bir tecavüze ışık tutacak ipuçlarına ulaşır.
 
Anaconda 4: Kan Peşinde: Genetik olarak güçlendirilmiş bir anakonda yavrusu üretilince Amanda Hayes, yaratılmasına öncü olduğu vahşi yaratıkların yok edilmesi için bir grup bilim insanıyla harekete geçer.
 
Savaş Sanatı 3: Ceza: Ajan Neil Shaw, bir nükleer bombanın Kuzey Koreli teröristlerin eline geçmesini önlemek için gizli göreve katılır. Ölümle sonlanan operasyonun ardından Shaw cinayetle suçlanır.
 
Ejder Kalesi: Gizli bir ajan, bir dövüş turnuvasına sızmakla görevlendirilir. Amacı ise turnuvada jüri olarak görev yapan tek kollu örgüt liderinin yaptığı kaçakçılık şebekesini çökertmektir. Başrollerde Bruce Lee, John Saxon ve Jim Kelly yer alıyor.
 
Yeni Nesil Ajan 2: NSA Ajanı Augustus Gibbons ve yeni ajanı, ABD hükûmetine karşı darbe planları yapan tehlikeli bir milis grubunun izini sürer.
 
Jesse Stone: İnce Buz: Arkadaşı ve meslektaşı Boston'da vurulunca bir kayıp çocuk vakası üzerinde çalışan Polis Şefi Jesse Stone, hayatını ve kariyerini riske atarak faillerin peşine düşer. Robert Harmon yönetmenliğindeki filmin başrollerini Stephen McHattie ve Kathy Baker yer alıyor.
 
Avcı: Kış Savaşı: Pamuk Prenses'ten önceki hikâye. Freya hain ablasının ihanetine uğrayınca avcılardan oluşan bir ordu kurar. Uymaları gereken tek kural ise asla âşık olmamaktır. Başerollerde Chris Hemsworth, Charlize Theron ve Jessica Chastain yer alıyor. 
 
47 Ronin: Türleri bir milis lideri tarafından sürgüne yollanan 47 lidersiz samuray, nihai intikam ve kefaret savaşı için esir bir melez olan Kai'den yardım ister. Keanu Reeves, Hiroyuki Sanada ve Kô Shibasaki’nin başrollerde olduğu filmin yönetmeni Carl Rinsch.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER