Lisa Kudrow, Time Bandits'in dizi uyarlamasının başrolünde

Lisa Kudrow, Time Bandits'in dizi uyarlamasının başrolünde

1981 yılında "Zaman Haydutları" ismiyle vizyona gelen Time Bandits filminin dizi uyarlamasının ana kadrosu açıklandı.

Apple'ın dijital platformu Apple TV+ için hazırlanan dizinin sezonu 10 bölümden oluşuyor. Taika Waititi imzalı uyarlamada Lisa Kudrow (Friends, The Comeback); Kal-El Tuck (Unseeing Evil, Band in the Sand); Charlyne Yi (Knocked up, Paper Heart); Tadhg Murphy (Conversations with Friends, Black Sails); Roger Jean Nsengiyumva (You Don’t know Me, Tomb Raider); Rune Temte (The Last Kingdom, Captain Marvel); Kiera Thompson (Martyrs Lane, Salisbury Poisonings) ve Rachel House (Heartbreak High, Thor Ragnarok) rol alacak.

Anonymous Content, Paramount Television ve MRC şirketleri ise yapımcılığı üstlendi. Time Bandits uyarlamasının yürütücü yapımcı kadrosunda 1981 yapımı filmi yöneten Terry Gillam da bulunuyor.

Filmde küçük bir çocuk ve ona eşlik eden 6 küçük dostu, zaman içinde garip yolculuklar yaparak efsanevi karakterlerle karşılaşırlar. Napolyon, Robin Hood, Kral Agamemnon ve daha birçokları ile karşılaşan grubun elinde Yüce Varlık’tan çalınmış bir zaman haritası vardır. Şeytani kötü düşmanları da bu haritanın peşindedirBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER