Jack Ryan, 3. sezonuyla 21 Aralık'ta Amazon Prime'da!

Jack Ryan, 3. sezonuyla 21 Aralık'ta Amazon Prime'da!
Jack Ryan'ın ekrana dönüş tarihi nihayet belli oldu.

2. sezonu Ekim 2019'da yayınlanan dizi yaklaşık 38 ay sonra ekrana dönecek ve 21 Aralık'ta 3. sezonuyla Amazon Prime Video'da olacak. Yeni sezon posteri yayınlanan dizinin şimdiden onay alan 4. sezonu aynı zamanda son olacak. Ayrıca Michael Peña'nın canlandırdığı, 3. sezon finalinde tanıtılacak Domingo “Ding” Chavez'in maceralarını konu alacak bir uzantı da düşünülüyor.

3. sezonda Jack Ryan, hem firarda hem de zamana karşı yarışta olacak. CIA ve uluslararası dolandırıcılar tarafından aranırken hem kendisine kurulan komplodan kurtulmaya çalışacak hem de global bir çekişmeyi önlemeye uğraşacak.

Amazon Studios, Paramount TV Studios ve Skydance TV'nin yapımını üstlendiği dizide Wendell Pierce (James Greer) ve Michael Kelly (Mike November) de rol alıyor. Peña'nın karakteri Chavez, ordudan sonra CIA'e geçiş yapan ve Rainbow Six'de görevli, pek çok uluslararası göreve katılmış bir isim. Karakter Jack Ryan evrenindeki 22 romanda yer alıyor ve film uyarlamalarından "Clear and Present Danger"da Raymond Cruz tarafından canlandırıldı. Jack Ryan'ı ise yıllar içerisinde Alec Baldwin, Harrison Ford, Ben Affleck ve Chris Pine oynadı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER