The Crown'ın 5. sezonundan yeni bir tanıtım videosu geldi

The Crown'ın 5. sezonundan yeni bir tanıtım videosu geldi
Yeni sezonu büyük bir merakla beklenen The Crown'ın 5. sezonundan yeni bir tanıtım videosu geldi. Dizi, 9 Kasım'da ekranda olacak.

Gelecek sezonda Imelda Staunton ve Lesley Manville, Kraliçe Elizabeth'i ve Prenses Margaret'ı canlandıracaklar. Jonathan Pryce, Kraliçe Elizabeth'in eşi Prens Philip'e hayat verecek. Elizabeth Debicki ise dördüncü sezonda Diana Spencer olarak yer alan Emma Corrin'den karakteri devraldı. Prens Charles olarak yer alan Josh O'Connor'dan yeni sezon öncesi karakteri devralan Dominic West'in 13 yaşındaki oğlu Senan West, sezonun sonlarına doğru Prens William'ın gençliğine hayat verecek. Çocuk oyuncu Timothee Sambor da William'ın daha küçük hali olarak ekranda olacak. Teddy Hawley ve Will Powell ise benzer şekilde Prens Harry'nin küçük ve ergen halleri olarak ekrana gelecekler.

Thatcher'ın istifa etmesinin ardından Muhafazakar Parti'nin başına geçen ve Başbakan olan John Major'ı yeni sezonda Jonny Lee Miller canlandıracak. Prenses Diana'nın sevgilisi olarak bilinen ve aynı kazada vefat eden Dodi Al Fayed'i ise Khalid Abdalla oynayacak. 4. sezonunu 1990 yılıyla tamamlayan The Crown'ın gelecek sezonu kaldığı yerden devam ederek Prens Charles ile Leydi Diana'nın sorunlu evliliğini işlemeye de devam edecek. Yayınlanan tanıtım videosu da Charles ve Diana'nın boşanma duyurusu ve Diana'nın meşhur röportajı üzerine kurulu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER