The White Lotus, 2. sezonuyla 30 Ekim'de HBO'da!

The White Lotus, 2. sezonuyla 30 Ekim'de HBO'da!
The White Lotus dizisinin 2. sezon yayın tarihi belli olacak. "Blossom Circle" adını alan sezon 30 Ekim'de HBO'da yayınlanacak.

Mike White'ın hazırladığı Emmy ödüllü dizinin 6 bölümlük ilk sezonu Hawaii'deki turistik bir otele tatil için gelen ve otelde çalışan bir grup insanın başından geçenleri, bu otelde işlenen bir cinayetin gizemini anlatıyor. İkinci sezon ise benzer çerçevede İtalya'nın Sicalya bölgesindeki bir otelde geçecek. Dizinin ilk sezonunda rol alan Jennifer Coolidge Tanya karakteriyle devam sezonunda da rol alıyor.

2. sezonun kadrosunda Aubrey Plaza, Michael Imperioli, F. Murray Abraham, Adam DiMarco, Tom Hollander, Haley Lu Richardson, Theo James, Meghann Fahy, Will Sharpe ve Leo Woodall da bulunuyor.

Aubrey Plaza, kocası Ethan (Will Sharpe) ve arkadaşlarıyla tatile gelen Harper Spiller'ı canlandıracak. James ve Fahy, diğer çift Cameron ile Daphne'yi oynayacak. Imperioli, yaşlı babasıyla ve üniversiteden yeni mezun oğluyla seyahat eden Dominic Di Grasso'ya hayat verecek. Babayı Abraham, oğlanı DiMarco canlandıracak. Leo Woodall, otelin gizemli konuklarından Jack'i canlandıracak. Tom Hollander İngiliz bir göçmene hayat verecek. Haley Lu Richardson, patronuyla seyahat eden Portia'yı oynayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER