Logan Lerman, We Were The Lucky Ones dizisinin kadrosunda

Logan Lerman, We Were The Lucky Ones dizisinin kadrosunda
Logan Lerman'ın (Percy Jackson, Bullet Train) yeni dizi projesi belli oldu. Amazon'un Hunters dizisinde Al Pacino ile rol alan oyuncu, dijital platform Hulu'da ekrana gelmesi için hazırlanan We Were The Lucky Ones'ın kadrosuna da katıldı.

Başrolünde Joey King’in (The Act, Kissing Booth) de yer aldığı yeni dizi, Georgia Hunter’ın 2017’de yayımlanan aynı adlı çok satan kitabından uyarlanıyor. Mini dizinin sezonu 8 bölümden oluşmakta. Old 320 Sycamore (Hamilton, Fosse/Verdon) ve 20th Television yapımını üstleniyor. Kitabın yazarı Georgia Hunter, yönetici yapımcıları arasında.

Dizide II. Dünya Savaşı’nın başlangıcında ayrılan, hayatta kalmaya ve yeniden bir araya gelmeye kararlı bir Yahudi ailenin gerçek hikayesinden esinleniliyor. 1939 baharında Kurc ailesinin üç kuşağı, savaş yaklaşırken bile normal bir hayat yaşamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Ama Avrupa’yı saran dehşet kaçınılmaz hale geliyor ve her biri farklı köşelere savruluyor.

Lerman, ailenin ortanca çocuğu, 25 yaşındaki Addy'yi canlandıracak. Paris'te yaşayan bir mühendis olan Addy, bestekâr olarak elde ettiği başarının keyfini çıkarıyor. Farklı insanlarla ortak zemin bulma yeteneği ve her şeyi düzeltme özelliği mevcut. Karakter, Georgia Hunter'ın 1930'larda genç bir adam olan büyükbabasından esinleniyor.

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER