Netflix'in TUDUM etkinliğinin tanıtım videosu yayınlandı

Netflix'in TUDUM etkinliğinin tanıtım videosu yayınlandı
Netflix, TUDUM'un ikincisine hazırlanıyor. Bugün yapılan paylaşımla etkinliğin tanıtım videosu yayınlandı. Hayranlara özel 5 küresel etkinlik 24 Eylül'de düzenlenecek. Yayın, Youtube hesabında başlayacak.

Netflix yıldızları ve yaratıcıları ile gerçekleştirilen röportajların yanı sıra özel haberler, daha önce paylaşılmamış görüntüler, fragmanlar ve ilk görsellerle dolu heyecanlı bir gün geçirmeye davetlisiniz. Ücretsiz olarak gerçekleşecek çevrimiçi etkinlik, 120’yi aşkın Netflix dizisinin, filminin, özel içeriklerinin ve oyunlarının yanı sıra Netflix çatısı altında buluşan 200 isim ile Netflix hayranlarını eğlendirip onurlandıracak. Bahsi geçen yapımların arasında Glass Onion: A Knives Out Mystery, The Witcher, Wednesday, Heartstopper, Bridgerton, Lupin, Shadow and Bone, Stranger Things ve daha fazlası bulunuyor.

TUDUM, 24 Eylül’de hayranlarını dünya çapında büyük bir yolculuğa çıkaran beş etkinlikle dört kıtaya yayılacak. 29 farklı dil seçeneği ile izlenebilecek.

● Türkiye saatiyle 05.00 - TUDUM, ilk olarak Güney Kore’den heyecan verici bir gösteriyle başlayacak.

● Türkiye saatiyle 08.30 - Hayranlar, Hindistan’dan uzanarak yeni eğlencelerin kapılarını aralayacak.

● Türkiye saatiyle 20:00 - Diğer ülkelerden sürprizler de dahil olmak üzere iki bölüme ayrılmış şekilde yayınlanacak olan TUDUM’un ilk bölümü Amerika ve Avrupa’da, ikinci bölümü de saat 21:30’da Latin Amerika’da yayınlanacak.

● 25 Eylül, Türkiye saatiyle 07:00 - Japonya’daki yıldızlar, TUDUM’ın kapanışını Japon eğlence anlayışına göre kutlayarak kapatacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER