Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nden teaser afiş yayınlandı!

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nden teaser afiş yayınlandı!
BluTV’de yayınlanacak efsanevi dizi Behzat Ç’nin yeni hikayesi ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nden teaser afiş geldi. Heyecanla beklenen ve tanıtımlarıyla büyük merak uyandıran dizi tüm izleyicileri etkisi altına almaya hazırlanıyor.
 
Yapımcılığını Ortaks Yapım’ın üstlendiği ve sevenlerinin izlemek için gün saydığı dizinin Behzat Amirli teaser afişi Berkcan Okar tarafından tasarlandı ve kısa sürede büyük ilgi gördü. Yeni maceraları ve aksiyon dolu hikayesiyle izleyici karşısına çıkacak ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ yakında BluTV’de yayınlanacak.
 
BluTV’nin yeni orijinal içeriğinde; usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç. karakteriyle bir kez daha kamera karşısına geçecek. Erdal Beşikçioğluİnanç KonukçuBerkan ŞalEge AydanAyça Eren ve Güven Kıraç'ın yer aldığı güçlü oyuncu kadrosuna; Mehmet Ali NuroğluEsra RonabarBurak DakakEvliya Aykan, Derin Beşikçioğlu ve Gökçe Eyüboğlu katıldı. ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nin yönetmenliğini Devrim Yalçın üstlenirken senaryo ise Ercan Uğur imzası taşıyor.
 
‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ yakında BluTV’de.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER