Disney, D23 Expo fuarında pek çok yeni haber duyurdu

Disney, D23 Expo fuarında pek çok yeni haber duyurdu
Disney, D23 Expo fuarı sırasında Disney, Marvel ve Pixar yapımlarıyla ilgili pek çok yeni haber verdi.

* Duyurusu yapılan Disney ve Pixar içerikleri;

Hocus Pocus 2 (30 Eylül 2022)
Haunted Mansion (10 Mart 2023)
The Little Mermaid (26 Mayıs 2023)
Elemental (16 Haziran 2023)
Disenchanted (24 Kasım 2023)
Peter Pan & Wendy (2023)
Wish (2023) 
Mufasa: The Lion King (2024)
Snow White (2024) 
Inside Out 2 (2024)

* 21 Eylül'de başlayacak yeni Star Wars dizisi Andor'un final fragmanı yayınlandı. 12'şer bölümden 2 sezon sürecek dizi, ilk 3 bölümüyle yayına başlayacak. Diego Luna, başrolde.


* Willow'un dizi uyarlamasından yeni bir tanıtım ve poster yayınlandı. Kadroya Christan Slater da katıldı. Dizi, 30 Kasım'da Disney+'ta yayında. Tanıtımı aşağıdan izleyebilir, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.

* Star Wars dizilerinden Bad Batch'in 16 bölümden oluşacak 2. sezonu 4 Ocak'ta başlayacak. Tales of the Jedi ise 26 Ekim'de başlayacak. 6 bölümlük sezonun merkezinde Count Dooku ve Ahsoka yer alacak.


* 3. sezonu merakla beklenen The Mandalorian'ın yeni sezon tanıtımı da geldi. 2023'te yayında.* Gael García Bernal ve Laura Donnelly'nin başrolünde yer aldığı Werewolf by Night'ın tanıtımı ve posteri de yayınlandı. Korku filmi, 7 Ekim'de Disney+'ta yayınlanacak. Tanıtımı aşağıdan izleyebilir, posteri 3. sayfada bulabilirsiniz.


* Nick Fury'li Secret Invasion dizisinin tanıtımı da D23 Expo'da yayınlandı. Yeni dizi Bahar 2023'te yayında olacak. Kadroda Samuel L. Jackson'ı yanı sıra Ben Mendelsohn, Olivia Colman, Emilia Clarke, Cobie Smulders ve Kingsley Ben-Adir de yer alıyor.* 5. fazı başlatacak Ant-Man and the Wasp: Quantumania, 6. fazdaki Avengers: The Kang Dynasty ile direkt olarak bağlantılı olacak. Randall Park (Jimmy Woo) geri dönüyor. 17 Şubat 2023'te vizyonda.

* Captain America: New World Order'ın kötü adamı The Leader'ı Tim Blake Nelson canlandıracak. Filmde Shira Haas ve The Falcon and the Winter Soldier dizisinde rol alan Carl Lumbly ve Danny Ramirez de yer alacak. 3 Mayıs 2024'te vizyonda.

* Ke Huy Quan (Everything Everywhere All At Once), Loki 2. sezonda. Ancak karakter detayları şimdilik açıklanmadı.

* Fuarda Fantastic Four filmiyle ya da X-Men'le alakalı yeni bir açıklama yapılmadı.

* Thunderbolts ekibi fuarda bir araya geldi: Ghost, Red Guardian, Yelena Belova, Winter Soldier, US Agent ve Taskmaster. Ekibi Valentina Allegra de Fontaine yönetecek.

Filmin kadrosunda Julia Louis-Dreyfuss, David Harbour, Hannah John-Kamen, Wyatt Russel, Olga Kurylenko, Florence Pugh ve Sebastian Stan yer alıyor.* Big Shot dizisinin 2. sezonu 12 Ekim'de Disney+'ta.* The Santa Clause filminin dizi versiyonu olarak ekrana gelmeye hazırlanan The Santa Clauses, 16 Kasım'da Disney+'ta başlayacak. Tim Allen ve Elizabeth Mitchell'in geri döndüğü projede David Krumholtz ve Kal Penn de rol alıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER