Star Wars evrenine bir dizi daha katılıyor: Tales of the Jedi

Star Wars evrenine bir dizi daha katılıyor: Tales of the Jedi
Star Wars evrenine bir dizi daha katılıyor.

Star Wars Celebration etkinliğinde "Star Wars: Tales of the Jedi" adlı yeni bir animasyon dizinin geleceği açıklandı. Kısa bölümlerden oluşacak animasyonun sezonu 6 bölüm sürecek ve Disney+ yayınlayacak. Sonbahar içinde başlayacak.

Bölümlerin üçü Ahsoka, diğer üçü Count Dooku karakterlerinin farklı dönemlerdeki hayatlarını konu alacak. Ayrıca Qui-Gon Jinn karakterini seslendiren Liam Neeson, Count Dooku bölümleri için geri dönecek. IGN'in haberine göre etkinlikte Ahsoka'nın ailesiyle olan hayatını konu alan "Life and Death" adlı bir bölüm gösterildi. 15 dakikalık bölümde Janina Gavankar (Star Wars Battlefront 2) annesini seslendirdi.

Habere göre Count Dooku'nun bölümleri karanlık tarafa geçmeden öncesinde geçecek ve Jedi olduğu döneme odaklanacak. Ahsoka bölümlerinde ise çocukluk günlerinin yanı sıra Anakin'le Klon Savaşları döneminde geçirdiği zaman ve Order 666 sonrası Inquisitor'la yüzleşmesi yer alacak.Disney, Star Wars etkinliğinde The Mandalorian'ın 3. sezonunun Şubat 2023'te, Ahsoka'nın dizisinin 2023 içinde başlayacağını da duyurdu. Yeni dizilerden Andor ise 31 Ağustos'ta başlayacak. Ayrıca Jude Law, Star Wars'un yeni dizisi Sceleton Crew'un başrolünde yer alacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER