Cobie Smulders, Secret Invasion dizisiyle MCU'ya dönüyor

Cobie Smulders, Secret Invasion dizisiyle MCU'ya dönüyor
Cobie Smulders, Secret Invasion dizisiyle Marvel evrenine dönüyor.

Avengers filmlerinin yanı sıra Spider-Man: Far From Home, Captain America: Civil War ve Agents of S.H.I.E.L.D. gibi projelerde Maria Hill karakterini canlandıran oyuncu, Deadline'ın haberine göre Marvel'ın yeni dizilerinden Secret Invasion'da da karakterini canlandıracak.

Aralık 2020'de resmen açıklanan dizinin merkezinde Samuel L. Jackson'ın Marvel evrenindeki yapımlarda canlandırdığı Nick Fury yer alacak ve aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanacak. Marvel evrenindeki birçok süper kahramanı barındıran crossover bir hikaye olan Secret Invasion, süper kahramanları kopyalarıyla gizlice değiştiren ve uzun vadede dünyayı işgal etmeyi planlayan Skrull’ları anlatıyor.  

Dizinin kadrosunda Captain Marvel ve Spider-Man: Far from Home filmlerinde Skrull Talos karakterini canlandıran Ben Mendelsohn, Olivia Colman, Emilia Clarke ve dizide kötü bir karakteri canlandırması beklenen Kingsley Ben-Adir de yer alıyor. Secret Invasion'ın senaryosunu Kyle Bradstreet (Mr. Robot) kaleme alıyor.

How I Met Your Mother dizisiyle bilinen Cobie Smulders, son dönemde American Crime Story'nin 3. sezonunda ve Stumptown dizisinde de rol aldı. Ayrıca Maria Hill'i Marvel'ın animasyon dizisi What If'in Thor bölümünde seslendirdi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER