The Handmaid’s Tale, 6 ve son sezonuyla ekrana veda edecek

The Handmaid’s Tale, 6 ve son sezonuyla ekrana veda edecek
The Handmaid’s Tale için yolun sonu göründü.

Hulu, Emmy ödüllü drama dizisinin şimdiden 6. sezon onayı aldığını duyurdu ve gelecek sezon aynı zamanda son olacak. Dizinin 5. sezonu ise 14 Eylül'de başlayacak.

4. sezon finalinde June, Kumandan Waterford'un öldürülmesini sağlamış ve Serena, Fred'in alyanslı parmağının olduğu bir paket almıştı. 5. sezonda ise June, kimliğini ve amacını yeniden tanımlamakta zorlanırken bir yandan da yaptıklarının sonuçlarıyla yüzleşecek. Serena, Gilead'ın Kanada'daki etkisi yavaşça artarken Toronto'daki profilini artırmaya çalışacak. Kumandan Lawrence, Lydia ve Nick'in yardımıyla benzerini Gilead'da yapmak için uğraşacak. June, Luke ve Moira ise Gilead'la uzaktan savaşırken Hannah'la bir araya gelebilmek için çabalamaya devam edecek.

Elizabeth Moss'un başrolünde yer aldığı The Handmaid's Tale'in kadrosunda Bradley Whitford, Yvonne Strahovski, Max Minghella, O-T Fagbenle, Samira Wiley, Ann Dowd, Madeline Brewer, Amanda Brugel ve Sam Jaeger bulunuyor. Yapımını MGM Television üstleniyor.

The Handmaid's Tale'in devam dizisi The Testaments'in hazırlıkları ise devam ediyor. Margaret Atwood imzalı aynı adlı romandan uyarlanarak hazırlanan dizi, 6. sezondaki olayların yıllar sonrasında yaşananları anlatacak. Yeni diziyi Hulu için Bruce Miller hazırlıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER