Jordan Elsass, Superman & Lois dizisinden ayrıldı

Jordan Elsass, Superman & Lois dizisinden ayrıldı
Supermand & Lois dizisinden beklenmedik bir haber geldi. Jonathan Kent karakterine hayat veren ve 2 sezondur rol alan Jordan Elsass, diziden ayrıldı.

Yapım şirketi Warner Bros. TV yaptığı açıklamada Elsass'ın kişisel sebepler dolayısıyla diziye dönmeyeceğine dair haber verdiğini ve karakter için yeni bir oyuncu bulunacağını açıkladı. Oyuncudan ya da ekibinden ise henüz ayrılığa dair bir açıklamada gelmedi.

Deadline'ın haberine göre Elsass'ın ayrılığının nedeni mental sağlığıyla ilgili sorunlarından dolayı, yapımcıların da haberinin olduğu bazı kişisel problemler nedeniyle yaşanmış olabilir. Ayrıca oyuncunun kendisinin ayrıldığına ya da aslında gönderildiğine dair muğlak bilgiler mevcut.

Muğlak olan bir diğer nokta ise Elsass'ın aşı durumu. Kanada halen ülkeye gelecek kişilerin aşı olmasını şart koşuyor. Elsass ise aşıların işe yarayıp yaramadığıyla ilgili Şubat ayında bir Instagram hikayesi paylaşıp daha sonra silmişti. Ancak çekimlere katılmak üzere ülkeye giriş yapmadığı ya da reddedilmediği için aşılı olup olmadığı kesin bilinmiyor.

 2. sezon hazırlıklarına başlayan Superman & Lois, 2023'ün başlarında ekranda olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER