Son Dönemin Onay-İptal Haberleri: The Wilds, The First Lady, Mayans MC, iCarly, Moonhaven...

Son Dönemin Onay-İptal Haberleri: The Wilds, The First Lady, Mayans MC, iCarly, Moonhaven...
Son dönemde yine birçok diziden onay ve iptal haberi geldi.

** Amazon Prime, ikinci sezonu 6 Mayıs’ta yayınlanan gençlik draması The Wilds’ı iptal ettiğini açıkladı.

** 4. sezonunu yakın zaman önce sona eren Mayans M.C., FX’ten 5. sezon için onay aldı.

** AMC+'ın ekrana getirdiği drama dizisi Moonhaven, 2. sezon onayını aldı. 4 Ağustos’ta ilk sezonunu tamamlayan dizinin 6 bölümlük yeni sezonu 2023’te.

** Yıllar sonra modern versiyonuyla Paramount+'ta ekrana dönen iCarly dizisi 3. sezon için onay aldı. Haziran ayında 2. sezonu tamamlanan dizinin 3. sezonu 2023’te.

** İlk sezonunda ABD tarihindeki 3 First Lady'nin hayatını konu almak üzere yola çıkan antoloji drama The First Lady iptal edildi. İlk sezonunda Michelle Obama (Viola Davis), Eleanor Roosevelt (Gillian Anderson) ve Betty Ford'un (Michelle Pfeiffer) yer aldığı dizi, onay alsaydı diğer başkan eşleriyle devam edecekti.

** İngiltere-ABD ortak yapımı Miss Scarlet and the Duke dizisi 3. sezon onayını aldı. Açıklamayı yapan PBS, şimdiden ABD'deki yayın tarihini de açıkladı: 8 Ocak 2023. 2. sezon ise 16 Ekim’de başlayacak. İngiltere’de Alibi, 2. sezonu 19 Temmuz’da tamamladı.

** Adult Swim, Three Busy Debras dizisini 2. sezonun ardından iptal etti.

** 5. sezonu 12 Temmuz’da sona eren BBC Two dizisi Two Doors Down 6. sezon onayını aldı. Ayrıca Noel özel bölümü de duyuruldu. 

** Avustralya’daki Seven Network'te yayınlanan medikal drama dizisi RFDS 2. sezon onayını aldı. İlk sezon Eylül 2021’de tamamlanmıştı, yeni sezon ise 2023’te.

 ** Disney Plus, Fransa yapımı komedi dizisi Week-End Family‘ye 2. sezon onayı verdi. Yeni sezon 2023’te.

** HBO Max, Gordita Chronicles'ı ilk sezonun ardından iptal etti. Bir ay kadar önce ilk sezonu tamamlanan diziye onay vermeyen platform, live-action çocuk ve aile programlarını geri plana attığını da açıkladı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER