Orphan Black'in devam dizisi Echoes'un başrolü belli oldu

Orphan Black'in devam dizisi Echoes'un başrolü belli oldu
Orphan Black'in devam dizisi Echoes'un başrolü belli oldu. Jessica Jones, Breaking Bad ve Don’t Trust the B— in Apt. 23 gibi yapımlarla bilinen Krysten Ritter, kadroya katıldı.

Şubat 2022'de ilk kez duyurulan dizi, AMC'de ekrana gelecek ve 2023'te başlaması planlanan 10 bölümlük sezon, dijital platform AMC+'ta da yayınlanacak.

Orphan Black: Echoes, yakın gelecekte geçecek ve bir grup kadının birbirlerinin hayatlarına girip bir yolculuğa çıkmalarını, kimliklerinin gizemini çözmelerini ve bir aşk ve ihanet hikayesini ortaya çıkarmalarını konu alacak. Ritter, dünyadaki yerini bulmaya çalışan ve tasavvur edilemez bir orijin hikayesi bulunan Lucy'yi canlandıracak.

Diziyi öz geçmişinde kanalın dizilerinden Fear the Walking Dead'in yanı sıra Tyrant, Colony, The Last Tycoon, The Society, Colony gibi yapımlar bulunan Anna Fishko hazırlıyor.

2013'te başlayan Orphan Black dizisi BBC America'da ekrana geldi. 2017'de 5. sezonuyla ekrana veda eden dizinin başrol oyuncusu Tatiana Maslany, rolüyle Emmy ödülü kazandı. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER