Oyunun Renkleri ilk bölümüyle TRT Belgesel ekranlarında başlıyor!

Oyunun Renkleri ilk bölümüyle TRT Belgesel ekranlarında başlıyor!
TRT Belgesel, spor belgeselciliğinde yeni bir sayfa açıyor. “Oyunun Renkleri” belgesel serisiyle saha içinden saha dışına uzanan öyküler ve spor kültürünün hayatını yansıtan renkler sıra dışı bir anlatımla izleyiciyle buluşacak. “Oyunun Renkleri”, ilk bölümüyle yarın akşam saat 21.00’de TRT Belgesel ekranlarında başlıyor. 

TRT Belgesel birbirinden iddialı yapımlarını izleyicilerle buluşturmaya devam ediyor. Sporun sosyal ve kültürel etkisi, rekabetin ve heyecanın insana ve yaşama dokunan çarpıcı yönleri “Oyunun Renkleri” belgesel serisiyle sporseverlerle buluşuyor. Her bölümde farklı renkleri ve etkileyici öyküleri ekrana taşıyacak olan belgeselin ilk bölümünde, Trabzonspor’un şampiyonluğu şehrin ve insanlarının hikayeleri üzerinden ele alınacak.  

Oyunun Renkleri “Fırtınayla Yaşamak”
Özlenen şampiyonluk, takımlarına tutkuyla bağlı milyonlarca taraftar, futbolla yaşayan bir şehir ve geçmişten geleceğe coşkulu bir öykü Oyunun Renkleri belgeselinin “Fırtınayla Yaşamak” bölümünde ekranlara gelecek. “Oyunun Renkleri” belgeselinin ilk bölümünde Trabzonspor’un yıllar sonra gelen şampiyonluğu şehrin ve insanların gözünden ekranlara yansıtılacak.

Hikayenin tam içinden gelen spor yazarı Erdal Hoş Trabzon’daki duyguyu ve takımın taraftarlarla bağını yaşanmışlıklar üzerinden anlatırken, Trabzonspor Teknik Direktör Abdullah Avcı, takımın genç yıldızı Abdulkadir Ömür ve Trabzonsporlu taraftarlar da belgeselin ilk bölümüne konuk olacak. 

Oyunun Renkleri “Fırtınayla Yaşamak” ilk bölümüyle 23 Temmuz Cumartesi günü saat 21.00’de TRT Belgesel’de ekranlara gelecek. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER