Etkileyici dizisinin ikinci sezon çekimleri başladı!

Etkileyici dizisinin ikinci sezon çekimleri başladı!
Sosyal medyanın hayatımızı etkileyen gücünü özgün, güncel ve gerçekçi senaryosuyla gündeme taşıyan GAİN orijinal dizisi Etkileyici'nin ikinci sezon için geçtiğimiz günlerde sete girdi. 
 
Etkileyici, ilk sezonunda toplum tarafından sosyal linçe uğrayan influencer Leyla’nın (Aslıhan Malbora) haklılığını ispat mücadelesini ele almıştı. 


 
Leyla sezon sonunda kaçırılmıştı
İlk sezonda Leyla, yaşadığı linç karşısında korkup geri adım atmak yerine kendi doğru bildiklerini savunmuş, toplumun ona dayattığı kadın rollerine meydan okuyarak mücadele etmeyi seçmişti. Bu mücadelede büyük bedeller de ödemek zorunda kalan Leyla, mahkeme salonunda son anda ortaya çıkan önemli bir kanıt ile adını temize çıkarmayı başarmıştı. Kazandığı zaferin ardından yeniden kurgulayacağı hayatının hayallerini kuran Leyla’nın sezon finalinde esrarengiz biri tarafından kaçırılması ise olayların seyrini değiştirdi. 
 
Sonbaharda yayında! 
Şok edici şekilde final yapan ilk sezonun ardından Etkileyici izleyicileri için beklenen haber nihayet geldi. Geçtiğimiz günlerde yeni sezon için sete çıkan dizinin, yeni bölümleriyle sonbaharda GAİN ekranında olması planlanıyor. Leyla’nın esrarengiz kaçırılma hikayesi ve ardından yaşananların ele alınacağı Etkileyici’de izleyicileri bu kez daha da heyecanlı, polisiye ve   gerilim öğeleriyle dikkat çekecek ters köşelerle dolu bir sezon bekliyor.
 
Etkileyici ikinci sezonda influencer Leyla’yı canlandıran Aslıhan Malbora’ya katılacak isimler arasında Mehmet Aykaç, Billur Melis Koç, Olcay Yusufoğlu ve Hakan Yılmaz yer alıyor. Yönetmenliğini Hande Türkel’in, yapımcılığını Murat Cemcir’in üstlendiği Etkileyici’nin çarpıcı senaryosunu ise Murat Kepez ve Şükrü Özbey kaleme alıyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER