The Boys'un uzantı dizisinin adı belli oldu!

The Boys'un uzantı dizisinin adı belli oldu!
Amazon Prime'ın büyük beğeni toplayan süper kahraman dizisi The Boys'un uzantı dizisinin adı belli oldu. Dizinin adı, kadronun da dahil olduğu bir videoyla "GEN V" olarak açıklandı.

Yeni uzantı, sadece süper güçleri olan gençleri kabul eden bir özel üniversitede okuyan kişileri konu alacak. Vought International'ın yönettiği üniversitedeki öğrenciler, en iyi şehirlerde en iyi görevleri elde edebilmek için büyük bir rekabete girecekler, bu sırada hormonlar da rekabete dahil olacak.

Dizinin kadrosunda Jaz Sinclair (Chilling Adventures of Sabrina), Chance Perdomo (Chilling Adventures of Sabrina), Lizze Broadway (Here and Now), Patrick Schwarzenegger (The Staircase), Shelley Conn (Bridgerton), Maddie Phillips (Teenage Bounty Hunters), London Thor (Shameless), Derek Luh (Shining Vale), Asa Germann, Sean Patrick Thomas (For All Mankind) ve Marco Pigossi (Brazil’s Invisible City) yer alıyor.

Michele Fazekas ve Tara Butters'ın showrunner olarak görev aldığı dizide Eric Kripke, Seth Rogen, Evan Goldberg James Weaver, Neal H. Moritz, Pavun Shetty, çizgi romanları hazırlayan Garth Ennis ve Darick Robertson yapımcı olarak yer alıyorlar.

4. sezon onayını alan The Boys'un ise 2023'te ekranda olması bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER