Amazon Prime'ın yeni dizisi Paper Girls 29 Temmuz'da başlıyor

Amazon Prime'ın yeni dizisi Paper Girls 29 Temmuz'da başlıyor
Amazon Prime'ın yeni dizisi Paper Girls 29 Temmuz'da başlıyor.

Brian K. Vaughan tarafından yazılan, Cliff Chiang tarafından çizilen ve Image Comics tarafından yayımlanan grafik romanın uyarlaması olan diziyi Stephany Folsom (Toy Story 4) kaleme aldı. Vaughan ve Chiang, yapımcı olarak dahil oldu. Legendary Television, Plan B ve Amazon Studios ise dizinin yapımını üstlendi.

Ohio eyaletinin Cleveland şehrindeki kurgusal bir banliyö olan Stony Stream’de geçen ve 12 yaşındaki gazete dağıtıcısı dört kızının (Erin, MacKenzie, KJ ve Tiffany) hikayesini konu alan çizgi roman Ekim 2015-Temmuz 2018 arasında 30 sayı yayınlanarak sona erdi.

1988’de Cadılar Bayramı’ndan sonraki sabah gazeteleri dağıtan dört kız istemeden, birbirleriyle savaşan zaman yolcularının çatışmasına yakalanır ve dünyayı kurtaracak bir maceraya çıkarlar. Şimdiki, geçmiş ve gelecek zaman arasında seyahat ettiklerinde kendilerinin gelecekteki versiyonlarıyla karşılaşırlar ve kaderlerini kucaklamayı veya reddetmeyi seçmek durumunda kalırlar.

Paper Gils'ün kadrosunda Sofia Rosinsky, Camryn Jones, Riley Lai Nelet, Fina Strazza, Ali Wong, Nate Corddry gibi isimler yer alıyor. Sezon 8 bölümden oluşuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER