Brexit: The Uncivil War dizisi Temmuz ayında GAİN’de!

Brexit: The Uncivil War dizisi Temmuz ayında GAİN’de!
Yakın tarihin en önemli politik gelişmelerinden Brexit’in ardındaki inanılmaz gerçekleri keşfedin! BBC First işbirliği ile Temmuz ayında GAİN’de yayına girecek olan Brexit: The Uncivil War, hala çok tartışılan Vote Leave kampanyasının perde arkasında yaşananları usta oyuncu Benedict Cumberbatch’ın etkileyici başrolüyle izleyiciye aktarıyor. 
 
“Kimin kazandığını biliyoruz ama nasıl kazandığını bilmiyoruz.”
 
Yayınlandığı ülkelerde izleyiciden tam not alan Brexit: The Uncivil War, şimdi GAİN ve BBC First işbirliğiyle Türk izleyicisiyle buluşuyor. Temmuz ayında GAİN’de yayına girecek olan film, İngiltere’nin AB’den çıkışının arkasındaki inanılmaz hikayeyi konu ediniyor. Siyasi stratejist Dominic Cummings’in, İngiliz seçmenlerini Avrupa Birliği'nden ayrılmaya ikna etmek için başlattığı “Vote Leave” kampanyası için yürütülen stratejileri ve perde arkasında yaşananları izleyiciye sürükleyici bir dille aktarıyor.
 
Benedict Cumberbatch’ten mükemmel performans
Oscar, Altın Küre, Primetime Emmy gibi ödüllere pek çok kez aday gösterilmiş, 2 defa BAFTA Ödülü kazanmış usta oyuncu Benedict Cumberbatch, mükemmel performansıyla filmde Dominic Cummings’e hayat veriyor. Cumberbatch’e Lucy Russell, Sarah Belcher, Malcolm Freeman ve Liz White eşlik ediyor.
 
Ödüllü BBC FIRST dizileri Temmuz ayından itibaren GAİN’de 
GAİN ve BBC Studios, birinci sınıf İngiliz drama markası BBC First dizilerinin GAİN’de yayınlanması için iş birliklerini geçtiğimiz ay duyurmuşlardı. Kaliteli, orijinal İngiliz dramalarına ev sahipliği yapan BBC First’ün ödüllü yönetmen ve oyuncularla hayata geçirilen içerikleri böylece, GAİN Premium üyeleri tarafından hiçbir ek ücret ödemeden izlenebilmeye başladı. Yaz ayları süresince yayınlanması planlanan dizi ve film seçkisinde Altın Küre, Primetime Emmy ve BAFTA gibi ödüller almış, çok konuşulan yapımlar yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER