Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programı Fox Türkiye'de başlıyor!

Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programı Fox Türkiye'de başlıyor!
Sunuculuğunu ünlü Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci’nin, prodüksiyonunu Karga Film ve FOX İç Yapımlar’ın deneyimli ekibinin üstlendiği “Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya”, 4 Temmuz Pazartesi gününden itibaren FOX izleyicisiyle buluşacak.

Hafta içi her gün yayınlanacak olan programda konuklar, hayatlarında anlaşmazlık yaşadıkları kişilerle stüdyoda bir araya gelecekler ve sıkıntılarına çare arayacaklar. Hayata dair tüm anlaşmazlıkların ve mağduriyetlerin işleneceği programda birçok sorun masaya yatırılacak.

Stüdyoda 10 kişiden oluşan ve halk içinden seçilmiş jüri ise vakalarla ilgili düşüncelerini açıklayacak ve kimin haklı olduğu konusunda fikirlerini açıklayacaklar.

Sadece duygusal ilişkilerin değil, anlaşmazlık yaşanan tüm ikili ilişki problemlerinin masaya yatırılacağı programda, Esra Ezmeci’nin ve izleyici konukların yorumlarıyla birlikte problemlerin çözülmesi amaçlanıyor.

“Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya”, 4 Temmuz Pazartesi itibarıyla hafta içi her gün canlı yayınla saat 16.00’da FOX’ta.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER