Duy Beni dizisinin uluslararası dağıtımını Eccho Rights üstlendi

Duy Beni dizisinin uluslararası dağıtımını Eccho Rights üstlendi
İzleyiciyle buluşmak için gün sayan Duy Beni'nin (Hear Me) uluslararası dağıtımını üstlenen şirket belli oldu. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği diziyi Eccho Rights temsil edecek.

Eccho Rights'ın Türk dizilerinden sorumlu ismi Handan Özkubat, konuyla ilgili "Süreç Film, Türkiye'nin önde gelen yapımcılarından birisi, o yüzden onlarla son projelerinde bir kez daha çalışmak bir zevk. Duy Beni'nin gerçekten heyecan verici bir senaryosu var, genç kadrosu harika görünüyor ve bu dizinin uluslararası izleyicide büyük başarı yakalayacağını biliyoruz," sözlerine yer verdi.

Yönetmenliğini Ali Balcı’nın üstlendiği, senaryosunu Makbule Kosif’in kaleme aldığı Duy Beni'nin kadrosunda Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Meltem Akçöl, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül, Beste Kaptanoğlu, İbrahim Yıldız ve Durul Bazan ve Murat Daltaban ve Bedia Ener gibi sevilen oyuncular yer alıyor. Diziyi Star TV yayınlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER