GAİN, Babalar Günü’nde pek çok içerik seçeneği sunuyor!

GAİN, Babalar Günü’nde pek çok içerik seçeneği sunuyor!
Aksiyon ve komedi tarzındaki kaliteli yerli dizilerden sinematografik uyarlamalara, yatırım dünyasına dair eğlenceli içeriklerden Messi, Ronaldo ve Maradona gibi futbol efsanelerinin hayatlarına, müziğin yakın tarihteki zirvelerinden yaratıcı “kaçış” hikayelerine… Babalar Günü’nü evde samimi ve keyifli bir şekilde geçirmek isteyenlere, GAİN’in içerik kataloğu pek çok renkli seçenek sunuyor.
 
Babalar Günü fikri nasıl doğdu? İlk ne zaman kutlandı? Tarihe mal olmuş “babalar” kimler? 19 Haziran öncesinde GAİN’de yer alan kısa “Babalar Günü” içeriğini izleyerek, o özel günde ortaya atacağınız keyifli “sohbet başlatıcı” bilgiler edinebilirsiniz. 
 
Bağımlılık yapacak diziler
Ödüllü yönetmen Kaan Müjdeci’den unutulmayacak, iz bırakacak, çok konuşulacak Hamlet uyarlamasını henüz izlemediyseniz, bu Pazar gününü ekran karşısında geçirmeye hazır olun!
 
Antonio Banderas’ı kıskandıracak türlü aksiyon sahnesi, bol bol kavga gürültü, biraz felsefe, biraz empati… Ayak İşleri 2. sezon kahkaha dolu bir Babalar Günü geçirmek için birebir. 4’üncü bölümde Vedat’ın hipnozdayken kendi babasıyla buluşması ise tam bugüne uygun.
 
Müziksever babalara sesi açtıracak belgeseller
Rock’n roll’un ölümsüz kralı Elvis, şovlarıyla tüm dünyayı etkisi altına alırken, bir yandan uyuşturucu, yalnızlık ve depresyonla savaşıyordu. Babaların bile ilk kez öğreneceği karanlık gerçekler Elvis: The Other Side’da. 
 
Michael Jackson, Madonna, Metallica gibi isimlerin İstanbul’da dev stadyum konserleri verdiği 1993 yazında yaşananlar, işin başındaki isim olan Ahmet San’ın ve dönemin müzik dünyasına damgasını vuran isimlerin yorumlarıyla ’93 Yazı’nda. 
 
Maradona, Messi, Ronaldo, Kobe, Hamilton…
Ligler tatildeyken futbola hasret kalmış babalara, futbol efsaneleri Maradona, Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo’nun biyografik belgeselleri ilaç gibi gelecek. Yıldız basketbolcu Kobe Bryant ve F1’in yaşayan efsanesi Lewis Hamilton’la ilgili yapımlar da yine GAİN’de.
 
Kahkaha attıran yatırım belgeseli 
Pandemi, ekonomik kriz, enflasyon, işsizlik, kolay para hayali… Kimi bu yolda sıfırı tüketti, kimi hayalini bile kuramayacağı rakamlarla hayatını değiştirdi. Yatırım Tavsiyesi Değildir’de hem borsa ve kripto para ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bulacaksınız hem de bolca güleceksiniz.
  
Kaçış hayali kuranlara
Hayatın anlamını özgürlükte bulmuş ve doğadaki küçücük evlerinde kocaman bir hayat kurmuş insanları anlatan mini belgesel serisi Özgürlük Kaç M²? babanıza ve size ilham verecek.
 
Ünlü fotoğrafçı Levent Özçelik, Volvo’ya atlıyor ve yoldan gönüllü olarak çıkarak dünyanın az bilinen doğa güzelliklerini keşfediyor. Yoldan Gönüllü Çıktım, fotoğraf karesi gibi manzaralarla nefesinizi kesecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER