Tokyo Vice ve What We Do in the Shadows yeni sezon onaylarını aldı

Tokyo Vice ve What We Do in the Shadows yeni sezon onaylarını aldı
Tokyo Vice ve What We Do in the Shadows yeni sezon onaylarını aldı.

HBO Max'in yeni dizisi Tokyo Vice, 7 Nisan'da ilk üç bölümüyle ekrana geldi ve 10 bölümlük sezonunu Nisan sonunda tamamladı. Dizi, böylece 2. sezonunu garantiledi.

Ansel Elgort ve Ken Watanabe'in başrolünde yer aldığı dizide Rinko Kikuchi, Rachel Keller, Ella Rumpf, Hideaki Ito, Show Kasamatsu ve Tomohisa Yamashita da rol alıyor. Jake Adelstein'in kitabından uyarlanan dizinin senaryosunu J.T. Rogers kaleme aldı. 2009'da piyasaya çıkan "Tokyo Vice: An American Reporter on the Police Beat", Japon olmayıp Japonya'nın en büyük gazetelerinden birisinde çalışan bir adamın polis teşkilatındaki yozlaşmışlığı ortaya çıkarmasını konu alıyor.

FX kanalı da What We Do in the Shadows ile yola devam ediyor. 12 Temmuz'da 4. sezonuyla ekrana geleceği duyurulan diziye şimdiden 5. ve 6. sezon onayı verildi.

Dizi versiyonu çekilen filmlerden olan What We Do In The Shadows'u orijinal filmin başrolünde yer alan, senaristliğini ve yönetmenliğini de üstlenen Taika Waititi ile Jemaine Clement hazırlıyor. Kadrosunda Kayvan Novak, Matt Berry, Natasia Demetriou ve Harvey Guillen yer alıyor. 

Film Viago, Deacon ve Vladislav isimli Yeni Zelanda'da yaşayan üç vampirin sıradan bir insan gibi yaşamakta zorlanmasını konu alıyor. Dizi versiyonunda Novak, bir vampir topluluğunun başındaki Nandor'u; Berry, grubun sersemini; Demetriou grubun en belalısını; Guillen ise Nandor'un asistanını oynuyor.
 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER