True Detective 4. sezonun başrolü belli oldu

True Detective 4. sezonun başrolü belli oldu
Jodie Foster televizyona dönüyor.

Oscar ödüllü oyuncu ve yönetmenin True Detective'in 4. sezonun başrol oyuncusu olacağı açıklandı. Foster, aynı zamanda yönetici yapımcı olarak da görev alacak.

"True Detective: Night Country" adı verilen sezonda Alaska'nın Ennis bölgesindeki Tsalal Arctic Research Station'da çalışan 6 erkek iz bırakmadan ortadan kaybolur. Davayı çözmek için Dedektif Liz Danvers (Foster) ve Evangeline Navarro'nun kendi içlerindeki karanlıkla yüzleşmesi ve buzun içindeki lanetli sırlara gömülmeleri gerekir.

Yeni sezonu Issa Lopez (Tigers Are Not Afraid, Secondary Effects) ve Alan Page Arriaga (Shining Girls, Fear the Walking Dead) kaleme alacak. Lopez, birden fazla bölümü yönetecek. Gelecek sezonda Oscar ödüllü yönetmen/senarist Barry Jenkins de yönetici yapımcı olarak görev alacak. Cary Joji Fukunaga ve yaratıcı Nic Pizzolatto da gelecek sezonda yapımcı olarak yer alacak ancak iki isim de kreatif olarak dahil olmayacak. Anonymous Content ise yapımını üstlenecek.

Sinema ağırlıklı bir kariyeri olan Jodie Foster, The Accused ve Silence of The Lambs filmleriyle Oscar kazandı. 1984'ten beri TV önünden uzak olan oyuncu, son yıllarda yalnızca The Simpsons, The X-Files ve Frasier dizilerinde seslendirme yaptı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER