Maisie Williams, The New Look dizisinin kadrosuna dahil oldu

Maisie Williams, The New Look dizisinin kadrosuna dahil oldu
Maisie Williams'ın yeni dizi projesi belli oldu. Oyuncu, Apple'ın dijital platformu Apple TV+ için hazırlanan The New Look dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Ben Mendelsohn (Rogue One) ve Juliette Binoche'un (The English Patient) başrollerinde yer aldığı diziyi Todd A. Kessler (Damages, Bloodline) hazırlıyor. Paris'te çekilecek projenin hikayesi gerçek olaylardan esinleniyor ve 20. Yüzyıl'ın önemli olayları moda ikonları üzerinden anlatılacak.

Mendelsohn, II. Dünya Savaşı'nı takip eden yıllarda moda dünyasını domine eden Christian Dior'a hayat verecek. Binoche ise en büyük rakiplerinden Coco Chanel'i canlandıracak. Dizide moda dünyasının öncüllerinden Balmain, Balenciaga, Givenchy, Pierre Cardin ve Yves Saint Laurent da yer alacak. 

Williams ise Christian'ın kız kardeşi Catherine Dior'a hayat verecek. The New Look'un yapımını Apple Studios üstleniyor. Antoloji olması planlanan dizi onay aldığı takdirde her sezonda moda merkezli bir hikaye anlatılacak.

Game of Thrones dizisiyle tanınan ve 2 Emmy adaylığı kazanan oyuncu, 31 Mayıs'ta başlayacak ve Sex Pistols grubunu konu alacak Pistol dizisiyle de ekranda olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER