Pálpito ve Pachinko dizileri 2. sezon onaylarını aldı

Pálpito ve Pachinko dizileri 2. sezon onaylarını aldı
Netflix ve Apple'dan yeni onay haberleri var.

Netflix’in 6 Nisan'da başlayan Kolombiya yapımı yeni dizisi Pálpito 2. sezonunu garantiledi. Onay haberi kısa bir videoyla duyuruldu.Başrollerini Michel Brown, Ana Lucía Domínguez (¿Quién Mató a Sara?) ve Sebastian Martínez'in paylaştığı dizide Simon'ın eşi zengin bir adamın eşi Camila’ya kalbinin nakledilebilmesi için öldürülüyor. İntikam arayışında olan Simon, bunun ardından kendisini organ kaçakçılığının tehlikeli dünyasının içine sokar. Bu sırada kader onu öldürülen karısının kalbi sayesinde hayatta kalan Camila’ya aşık edecektir.Apple TV+ ise bugün yayınlanan bölümüyle 1. sezonunu tamamlayan Pachinko'ya 2. sezon onayı verdiğini duyurdu.

Min Jin Lee imzalı romandan uyarlanan diziyi Soo Hugh uyarladı. Koreli göçmen bir ailenin dört jenerasyonunun umutlarını ve rüyalarını kronolojik olarak anlatan, hikayesine yasak aşka başlayan romanın hikayesi Kore, Japonya ve Amerika üçgeninde geçiyor. 

Sezonu 8 bölümden oluşan dizide Oscar ödüllü Yuh-Jung Youn'un yanı sıra Minha Kim, Lee Min-ho, Jin Ha, Jimmi Simpson, Anna Sawai, Soji Arai, Steve Sanghyun Noh, Eunchae Jung, Junwoo Han, Inji Jeong, Kaho Minami de rol alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER