Dünya sinemasının öne çıkan filmleri Mayıs ayında TLC'de!

Dünya sinemasının öne çıkan filmleri Mayıs ayında TLC'de!
TLC, Mayıs ayında da filmseverlerin adresi olmaya devam ediyor. Film izlemek isteyenler TLC'de hafta içi her gün 19.30’dan itibaren mutlaka izleyecek iyi bir film bulacak. Mayıs ayında aksiyondan bilim kurguya, dramdan komediye dünya sinemasının öne çıkan filmleri TLC’de izleyicilerle buluşacak.
 
Tüm dünyada yankı uyandıran; Bourne ve Mumya Serileri, Van Helsing, Vatansever, Kanun Namına, Ödül Peşinde, Vurguncular, Son Ültimatom, Kule Soygunu gibi gişe rekoru kıran, ödüllü filmler Mayıs ayında da TLC’de olacak.
 
Bourne Serisi: Robert Ludlum’un kitap üçlemesinden uyarlanan film serisi, Geçmişi Olmayan Adam, Medusa Darbesi, Son Ultimatom, Bourne'un Mirası ve Jason Bourne isimlerini taşıyan 5 filmden oluşuyor. TLC, Mayıs ayında Matt Damon ile büyük üne kavuşan ve inanılmaz aksiyon sahneleriyle çok konuşulan bu ajan serisinin tüm filmlerini, merak edenler ve yeniden izlemek isteyenler için her Pazartesi 19.30’da ekrana getiriyor.
 
Mumya Serisi: İlk filmden itibaren 7’den 70’e herkesin zevkle izlediği ve gişe rekorları kıran film serisinin tüm filmleri Akrep Kral, Mumya, Mumya’nın Dönüşü ve Mumya: Ejder İmparatoru 10 Mayıs’tan itibaren her Salı 19.30’da TLC’de. Amerikalı maceraperest Rick’in antik Mısır’ın kötü ruhlarına karşı verdiği fantastik ama bir o kadar eğlenceli maceralarını kaçırmayın.
 
Van Helsing: Efsanevi canavar avcısı Van Helsing, Dr. Frankenstein'ın canavarıyla karanlık bir birlik kuran Kont Drakula'yı yenmek üzere Transilvanya'ya gönderilir. Stephen Sommers’ın yönetmenliğindeki filmde Hugh Jackman, Kate Beckinsale ve Richard Roxburgh başrollerde yer aldığı film 3 Haziran Salı 19.30’da TLC’de.
 
Vatansever: 1776'da Güney Carolina'lı bir dul ve efsanevi bir savaş kahramanı, savaşın kapılarına dayanması ve ailelerini tehdit etmesi üzerine Amerikan Devrimi'ne dahil olur. Mel Gibson, Heath Ledger ve Tchéky Karyo’nun başrollerini paylaştığı Vatansever’in yönetmen koltuğunda Roland Emmerich oturuyor.
 
Kanun Namına: Ahlak masası polisleri Ricardo, Tubbs ve Sonny Crockett, şok edici bir dizi cinayetin ardındaki grubu bulmaya çalışır. Gizli göreve atılan ekip, her şeyi kaybetmeyi göze alır. Suç, aksiyon ve polisiyenin yoğun olduğu filmde başrolleri Colin Farrell, Jamie Foxx ve Gong Li paylaşıyor.
 
Vurguncular: Irak Savaşı esnasında Miami'li iki adam, karlı ama karanlık bir iş olan silah ticaretine atılır. 300 milyon dolarlık bir anlaşma yapan ikili, tekinsiz insanlarla karşılaşırlar. Başrollerini Jonah Hill, Miles Teller ve Bradley Cooper’ın paylaştığı 2016 yapımı kara mizah, gerçek bir hikayeye dayanıyor.
 
Kule Soygunu: Bir grup emekçi, zengin bir iş adamı tarafından dolandırıldığını anlayınca dolandırıcının evine girip çalınan paralarını geri almak için bir plan yapar. Brett Ratner’ın yönetmenliğindeki filmin başrollerinde Ben Stiller, Eddie Murphy ve Casey Affleck bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER