American Horror Stories dizisi yeniden FX'te ekrana gelecek!

American Horror Stories dizisi yeniden FX'te ekrana gelecek!
American Horror Story’nin uzantısı olan ve her bölümde farklı korku hikayelerinin yer aldığı “American Horror Stories”, kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için 3 Mayıs’tan itibaren her salı gecesi saat 23.10’da sadece FX’te.
 
Michael ve Troy’un 16 yaşındaki kızları Scarlett ile yeni bir hayat kurmak için, kasaba sakinleri tarafından lanetli kabul edilen bir malikaneye taşınmalarıyla başlayan olaylar zinciri, dehşet verici bir karakterin hayatlarına girmesiyle içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Malikanenin tadilatını yaparlarken, içlerinde derin bir karanlık kök salıyor.

Korku türünü yeniden tanımlayan “American Horror Stories”, 3 Mayıs’tan itibaren her salı gecesi saat 23.10’da orijinal dilinde Türkçe alt yazılı ya da Türkçe dublajlı seçeneği ile sadece FX ekranlarında.

Dramadan korkuya, animasyondan bilim kurgu ve fantastiğe, aksiyondan komediye kadar birçok farklı kategoride yapıma ev sahipliği yapan FX; renkli ve çeşitli bir dünyanın kapılarını aralıyor. FX kanalı; D-Smart, Tivibu, KabloTV ve TV+ platformlarından izlenebiliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER