Yakamoz S-245, ilk haftasında Netflix'in en çok izlenen dizilerinin arasına girdi

Yakamoz S-245, ilk haftasında Netflix'in en çok izlenen dizilerinin arasına girdi
Yakamoz S-245, ilk haftasında Netflix'in en çok izlenen dizilerinin arasına girdi.

top10.netflix.com/ adresinden haftalık izlenme sayılarını açıklamaya devam eden Netflix, 18-24 Nisan verilerini de açıkladı. 20 Nisan'da başlayan dizi, ilk 4 günde 20,060,000 saat izlenerek Netflix'in Dili İngilizce Olmayan Diziler listesine 3. sıradan giriş yaptı.

28 Haziran 2021'de izlenme sayılarını açıklamaya başlayan Netflix'in listelerine şimdiye kadar Kulüp (7,860,000) ve Pera Palas'ta Gece Yarısı (10,780,000) dizileri girdi. Yakamoz S-245 böylece en iyi açılışı yapan yerli yapım dizi oldu.

8 bölümlük dizi, Jason George, Atasay Koç, Cansu Çoban, Sami Berat Marçalı ve Murat Uyurkulak tarafından kaleme alındı. Yapımcılığını Onur Güvenatam, yapımını OGM Medya, yönetmenliğini ise Tolga Karaçelik ile Umut Aral üstlendi.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Arman karakteriyle başrolde olduğu dizinin oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci (Defne), Meriç Aral (Hatice), Ertan Saban (Umut), Ece Ceşmioğlu (Yonca), Onur Ünsal (Cem), Ecem Uzun (Rana), Jerry Hoffmann (Felix), Güven Murat Akpınar (Barış), Ersin Arıcı (Altan), Hakan Salınmış (Erenay) ve Alper Saldıran (Server) yer alıyor.

Into the Night'ın uzantı dizisi olan Yakamoz S-245'in yayına girişi Into the Night'a olan ilgiyi de artırdı. Dizi, Türkiye'de yeniden Top 10 listesine girerek 4. sıraya kadar çıktı.Öte yandan Sen Yaşamaya Bak ise 5. haftasında da Netflix'in Dili İngilizce Olmayan Filmler listesine girdi. Geçtiğimiz hafta 1,700,000 saat izlenen film listede 9. olurken, toplam izlenmesi ise 48 milyon saate ulaştı.

TAFF'ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Sen Yaşamaya Bak'ın senaryosunu Hakan Bonomo kaleme aldı. Yönetmen koltuğunda Hakan Ketche oturdu. Film, 21 Mart'ta yayınlandı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER