BluTV, 23 Nisan’da aileler için birbirinden renkli bir seçki sunuyor!

BluTV, 23 Nisan’da aileler için birbirinden renkli bir seçki sunuyor!
Çocuklar için ilgi çekici, eğlenceli ve eğitici özel içeriklerini Kids çatısı altında minik izleyicileriyle buluşturan BluTV, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda aileler için birbirinden renkli bir seçki sunuyor.
 
Zengin kütüphanesiyle her yaştan izleyicilerine farklı alternatifler sunan BluTV, çocuklar ve ailelere bayram coşkusunu yaşatıyor. BluTV Kids sekmesinde yer alan ‘Masal Şatosu: Peri Hırsızı’, ‘Kakao ve Süt’, ‘Canlı Mutfak’ yapımları minik izleyiciler için benzersiz dünyaların kapısını aralıyor

BluTV’nin ilk özel yapım çocuk dizisi ‘Masal Şatosu: Peri Hırsızı’nda; Neşe (Ecrin Su Çoban) ile arkadaşları Can (Berat Efe Parlar), Aslı (Gülse Göçer), Akın (Ali Magnitou) ve Bora’nın (Berkan Hamedi) ilham perilerini kurtarmak için muhteşem bir serüvene çıkıyor. İyiliğin ve mutluluğun güçlerini kullanmak üzere seçilen Kakao ve Süt adlı iki çocuğun kötülüğü yaymak isteyen Kötüka ve Karaka’ya karşı verdiği mücadeleyi konu alan animasyon ‘Kakao ve Süt’, minik izleyicilere eğlenceli ve öğretici dakikalar yaşatıyor. Aşçı Patat’ın mutfağındaki Yapay Zeka Gasturonot aracılığıyla sağlıklı yemek yapım tekniklerini denediği ve aşçı adayları Bici ve Çılbır ile şarkılar eşliğinde sunumlar yaptığı animasyon ‘Canlı Mutfak’ da BluTV Kids üzerinden izlenebiliyor.

MASAL ŞATOSU HAYRANLARINA MÜJDE!
BluTV Kids’in beğeniyle izlenen ilk özel yapım çocuk dizisi ‘Masal Şatosu’ndan hayranlarını sevindirecek bir haber var. Çocuklara sihirli bir dünyanın kapılarını aralayan ‘Masal Şatosu’, yeni maceralarını ikinci sezonuyla yakında BluTV’de izleyicileriyle buluşturacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER