The Witcher'ın 3. sezon kadrosu genişliyor

The Witcher'ın 3. sezon kadrosu genişliyor
The Witcher'ın 3. sezon kadrosu genişliyor. 

Netflix, bugün kadroya katılan 4 yeni oyuncu açıkladı. Yeni sezon çekimlerine devam eden dizide Gallatin rolünde Robbie Amell, Milva rolünde Meng’er Zhang, Radovid rolünde Hugh Skinner ve Mistle rolünde Christelle Elwin rol alacak.
Çekimleri devam eden 3. sezonda Geralt, yeni bir araya gelmiş ailesinin bütünlüğünü tehlikeye sokabilecek her türlü tehdide karşı Ciri’yi korumak için elinden geleni yaparken; Kıta’nın hükümdarları, büyücüleri ve canavarları Ciri’yi yakalamak için birbirleriyle yarışır. Ciri’nin büyü eğitimini devralan Yennefer ise onun bilinmeyen güçlerini keşfetme umuduyla onlara Aretuza’nın korunaklı kalesine doğru eşlik eder. Politik yozlaşma, kara büyü ve hainlikle dolu bir savaş alanına düşen Geralt, Yennefer ve Ciri, birbirlerini sonsuza dek kaybetmemek için savaşa karşılık vermek ve her şeyi riske atmak zorundadırlar.

Dizinin Henry Cavill'in başını çektiği geniş kadrosunda Anya Chalotra, Freya Allan, Joey Batey, MyAnna Buring, Tom Canton, Jeremy Crawford, Eamon Farren, Mahesh Jadu, Terence Maynard, Lars Mikkelsen, Mimî M Khayisa, Royce Pierreson, Wilson Mbomio, Anna Shaffer, Therica Wilson-Read, Cassie Clare, Mecia Simson, Graham McTavish, Bart Edwards, Simon Callow, Liz Carr, Ed Birch ve Kaine Zajaz da rol alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER