Jason Momoa, Chief of War dizisinin başrolünü üstlendi

Jason Momoa, Chief of War dizisinin başrolünü üstlendi
Jason Momoa'nın yeni dizi projesi belli oldu. Oyuncu, Apple TV+'ta ekrana gelmesi için hazırlanan "Chief of War" dizisinin başrolünü üstlendi.

Momoa, dizinin senaryosunu Thomas Pa’a Sibbett'le birlikte yazacak ve yönetici yapımcı olarak görev alacak. Doug Jung, sezonu 8 bölüm sürecek dizide showrunner olarak yer alacak. Yerlilerin gözünden Hawaii'nin kolonileşmesinin ve sömürgeleşmesinin hikayesi anlatılacak.

Hawaiili olan ve ve TV için ilk kez senaryo kaleme alan Jason Momoa, yine Apple TV+'ta yayınlanan ve 3. sezon onayını alan See dizisinde de rol alıyor. Daha önce 2014 yapımı Road to Paloma'nın senaryo ekibinde de yer almıştı ve başrolü üstlenmişti. Ayrıca Pa’a Sibbett'le birlikte The Last Manhunt filminin senaryosunu kaleme aldı ve filmde yardımcı bir rolle yer aldı. 

Pa’a Sibbett'in senaryo ekibinde yer aldığı Braven filminde de rol alan Jason Momoa, Fast and Furious'ın hazırlıkları devam eden 10. filminde ve Aquaman 2'de de rol alıyor. Game of Thrones dizisiyle tanınan oyuncunun kariyerinde Frontier, Aquaman, Justice League, Dune ve The Bad Batch gibi yapımlar da bulunuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER