BluTV'nin Nisan ayı programı açıklandı!

BluTV'nin Nisan ayı programı açıklandı!
BluTV, çarpıcı diziler, birbirinden kaliteli filmler ve ilgi çekici belgesellerle nisan ayında da kütüphanesine genişletmeye devam ediyor.
 
BluTV, zengin kütüphanesinde yer alan birbirinden ilgi çekici yapımlarla kullanıcılarına geniş bir seyir zevki sunuyor. Yirminci yüzyılın en büyük medya skandallarından olan ‘Hitler Günlükleri’nin gerçek hikayesinden uyarlanan ‘Faking Hitler’, 2021 Cannesseries en iyi senaryo ödüllü ‘The Allegation’ ve güzellik yarışmalarının ardındaki karanlık dünyanın perdesini aralayan ‘Señorita 89’ nisan ayında BluTV’de yayında girecek yeni yapımlar.
 
Hollywood yıldızlarının muhteşem performanslarının yer aldığı filmler ‘Florence Foster Jenkins’, ‘Dumplin’, ‘Mississippi Grind’, ‘Pride and Prejudice and Zombies’ in yanı sıra ‘Serving the Hamptons’, ‘Gold Rush Freddy Dodge’s Mine Rescue’, ‘Kevin Hart’s Muscle Car Crew’ yapımlarıysa discovery+ ayrıcalığıyla BluTV kütüphanesine ekleniyor.
 
Faking Hitler: Her zaman iyi bir hikaye peşinde olan gazeteci Gerd Heidemann, Adolf Hitler tarafından yazılmış bir günlük olduğu haberini aldığında yüzyılın haberi için kolları sıvar. Ancak günlük Konrad Kujau adında sahtekar bir sanat tüccarı tarafından yaratılmıştır. Heidemann, Kujau’nun peşine düştüğünde daha birçok günlük olduğunu öğrenir ve saygın bir dergi olan Stern’ü günlükleri satın almak için büyük bir meblağ ödemeye ikna eder. Sadece çaylak bir muhabir olan Elisabeth Stöckel günlüklerin gerçekliğini sorgular ancak kimse onu dikkate almaz. Heidemann ise çoktan haberi küresel boyutta satmaya başlar.  
The Allegation: 25 sanık, 300 gün süren bir duruşma ve hukuk tarihine geçmiş bir skandal. 1994 ve 1997 yılları arasında Almanya’nın Worms şehrinde 25 kişi bir çocuk pornografisi çetesi yönetmekle suçlandı. Bir kadının, kocasının çocuklarına cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tetiklenen dava vahşi iddialar ve karşı savunmalarla çalkalandı. Karısının ölümüyle sarsılan, alkol bağımlısı Schlesinger ise Berlin yeraltı dünyasının problem çözücü kişisi olarak bilinen Azra’nın ısrarlarıyla sanık avukatlarından biri olur. Korkunç haberlerle harekete geçen savcılar, yıkıcı bir davaya hazırlanır.  
 
Señorita 89: Seksenler Meksika… Büyük bir öneme sahip bir güzellik yarışmasına katılacak 32 genç kız, ilk bakışta cennet gibi ormanların arasındaki  özel bir mülkte makyaj sanatçıları, eğitmenler ve hatta cerrahlardan oluşan bir ekiple birlikte 3 ay boyunca kampa girip rekabet ederler. Kızlardan biri ölü bulununca, polis bir cinayet soruşturması başlatır ve bu yarışmalarının arkasındaki skandallar, estetik operasyonlar, cinsel tacizlerle dolu karanlık dünyanın perdesi aralanır.  

Florence Foster Jenkins: Meryl Streep'in En İyi Kadın Oyuncu dalında bir kez daha Oscar'a aday olduğu filmde Streep'in yanında Hugh Grant, Simon Helberg ve Rebecca Ferguson başrolde yer alıyor. Film, kötü sesi ve nota bilgisi olmamasına rağmen opera sanatçısı olmak isteyen, müziğe tutkuyla bağlı zengin bir kadın olan Florence Foster Jenkins'in gerçek hikayesini anlatıyor. 

Dumplin’: Jennifer Anniston'ın başrolünü Danielle Macdonald ile paylaştığı komedi filminde,Willowdean, annesinin Dumplin' lakabı taktığı, fazla kilolu bir genç kızdır. Kilosuyla dalga geçilmesini umursamayan genç kız günün birinde Bo adında bir çocukla tanışır ve ona hissettikleri derinleştikçe kendi bedeni hakkında tereddütlere düşmeye başlar. Güvenini tazelemek için gençler arası güzellik yarışması Miss Teen Blue Bonnet'e katılmaya karar verir.

Mississippi Grind: Ryan Reynolds, Sienna Miller ve Ben Mendelsohn’ın başrolleri paylaştığı filmde Gerry finansal sorunları ve kötü şansını tersine çevirmek için kendinden çok daha genç ve karizmatik Curtis ile kaybettiklerini geri kazanma hayalleriyle güneye doğru araba yolculuğuna çıkar.

Pride and Prejudice and Zombies: Jane Austin ve Seth Grahame-Smith romanlarından modern bir dokunuş ile senaryolaştırılan film, 19. yüzyılda İngiltere'de geçiyor. Ülkeyi zombilerden kurtarmak için uzak doğu dövüşleri ve silah kullanımında uzman olan Elizabeth Bennet sosyal önyargılardan sıyrılarak kendi takımını kurmalıdır.

Serving the Hamptons: Film yıldızları ve milyarderlerin tatil beldesi Hamptons’ın en gözde restoranlarından 75 Main’in sahibi Türk girişimci Zach (Zeynel) Erdem ve restoran çalışanlarının heyecan dolu hayatlarına konuk olunuyor. Zach, ünlüler, politikacılar ve zenginlerden oluşan elit müşterilerine hizmet edebilecek en iyi çalışanları ekibine katmak için onlara sahilde muhteşem bir ev tutar. Ancak bazı kuralları vardır; çalışanları işe geç gelemez, işteyken içki içemez ve ekip içinde ilişkiye giremezler. Bu yaz kurallar kırılacak, kişilikler çarpışacak, sırlar açığa çıkacak ve şoke edici aşk üçgenleri gerilimi artıracak.

Gold Rush Freddy Dodge’s Mine Rescue: Yaklaşık 40 yıldır madencilikle uğraşan Freddy Dodge, sıkıntılar yaşayan maden sahiplerine işlerini yola koymalarına yardım etmek için yola çıkıyor. 

Kevin Hart’s Muscle Car Crew: Aktör, komedyen, yapımcı ve araba koleksiyoncusu Kevin Hart, komedi ekibiyle birlikte otomobil koleksiyonculuğu dünyasına eğlenceli bir bakış atıyor. Kendi otomobil kulüplerini kurup araba tutkularını resmiyete dökmek istiyorlar, ama bunun için arabalar ve araba kültürü hakkında öğrenmeleri gereken çok şey var.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER