Hayaller ve Hayatlar'ın on birinci ve on ikinci bölümleri beIN CONNECT’te yayında!

Hayaller ve Hayatlar'ın on birinci ve on ikinci bölümleri beIN CONNECT’te yayında!
Yapımını NGM’nin, yapımcılığını Nazlı Heptürk’ün üstlendiği, beIN ORIGINALS dizisi Hayaller ve Hayatlar, on birinci ve on ikinci bölümleriyle dijital içerik platformu beIN CONNECT’te!    
 
Güçlü kadın karakterleri, sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosu ile büyük beğeni toplayan “Hayaller ve Hayatlar” her hafta yeni bölümleriyle dijital içerik platformu beIN CONNECT’te izleyicisiyle buluşuyor.
 
Dicle ve Fırat iz peşinde
 
Dicle ve Fırat, Meryem’in evine girmiş olabileceğinden şüphelendikleri kişiyi kokusundan bulmak için İstanbul’un bütün parfümerilerini gezmeye başlar. Setenay ve Emre gizli gizli buluşmaya devam ederken aile baskısı ve yakalanma korkuları gitgide artar. Mehveş, üzerinde “hayat sigortam” yazan Meryem’in belgesi konusunda Güneş’e yardım teklif eder. Dicle’nin başı, kredi kartları borcu yüzünden belaya girer. Yardım ise hiç beklemediği yerden gelir. Güneş ise iş yerinde mutlu bir gün geçirirken annesinden aldığı bir telefonla sarsılır. 
 
Melike ve Setenay arasında gerilim 
 
Güneş, Alaz’ın da yardımıyla annesinin karakoldaki sorununu çözer. Melike, istemeden Setenay’ın canını çok sıkacak bir şey yapar. Dicle, günlük hayatında yaşadığı sıkıntıları iş hayatında başarıya çevirir. Setenay, ailesinden Emre konusunda büyük baskı görür. Melike’nin canının en çok yandığı yerde yanında Yiğit vardır ancak Yiğit’in sözleri Melike’yi çok şaşırtır. Güneş, pırlanta küpeleri kimin aldığını bulmak için kuyumcuya gider.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER