The Flight Attendant, ikinci sezonuyla 21 Nisan'da HBO Max'te!

The Flight Attendant, ikinci sezonuyla 21 Nisan'da HBO Max'te!
The Flight Attendant, ikinci sezonuyla 21 Nisan'da HBO Max'te izleyiciyle buluşuyor. Dizinin yeni sezonundan ilk teaser video yayınlandı.

İlk sezonuyla 9 Emmy adaylığı kazanan dizinin başrolünde Kaley Cuoco yer alıyor. Cuoco, ilk sezonda kendisini hatırlamadığı bir cinayet gizeminin içinde bulan Cassie'yi canlandırmıştı. İkinci sezonda ise alkol bağımlılığından kurtulan ve hostesliğe devam eden Cassie, boş zamanlarında CIA için casusluğa yapmaya devam ederken ekrana gelecek. Ancak denizaşırı görev sırasında bir cinayete tanık olması onu yine bir uluslararası karmaşanın içine sürükleyecek.

2. sezon öncesi diziye dahil olan Sharon Stone, bağımlılığı nedeniyle Cassie'yle arasına mesafe koyan Lisa Bowden'a hayat verecek. Sezon öncesi kadroya Mo McRae, Callie Hernandez, JJ Soria, Cheryl Hines, Jessie Ennis, Mae Martin, Margaret Cho, Santiago Cabrera ve Shohreh Aghdashloo da katıldı. Ayrıca ilk sezonun oyuncularından Zosia Mamet (Annie), Griffin Matthews (Shane), Deniz Akdeniz (Max), Rosie Perez (Megan), T.R. Knight (Davey), Yasha Jackson (Jada) ve Audrey Grace Marshall (Young Cassie) da yeni sezonda rol alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER