Lives of the Mayfair Witches'in dizi uyarlamasının ilk başrolü belli oldu

Lives of the Mayfair Witches'in dizi uyarlamasının ilk başrolü belli oldu
Anna Rice imzalı roman serisi Lives of the Mayfair Witches'den uyarlanacak yeni dizinin ilk başrolü belli oldu. Son olarak The White Lotus dizisinde rol alan Alexandra Daddario kadroya katıldı.

1990, 1993 ve 1994'te piyasaya çıkan üçleme roman serisinden uyarlanacak yeni dizi ABD'deki kablolu kanallardan AMC'de ve dijital platform AMC+'ta yayınlanacak. Uyarlama diziyi Esta Spalding hazırlıyor, AMC Studios yapımını üstleniyor. 8 bölüm sürecek ilk sezonun yıl bitmeden ekranda olması bekleniyor. Öte yandan AMC'nin daha önce onay verdiği Anna Rice uyarlaması Interview With the Vampire'ın hazırlıkları da devam ediyor. 12 kitaplık The Vampire Chronicles serisinden uyarlanan dizide başrollerini ise Sam Reid ile Jacob Anderson üstlendi.

Aileden gelme cadı güçlerine sahip olduğunu fark eden genç bir beyin cerrahının maceralarını anlatan seride ana kahraman kendi güçlerini kullanarak ailesine nesiller boyu musallat olan kötü güçlerle mücadele edecek. Daddario, bahsi geçen Rowan'a hayat verecek.

Why Women Kill, The Girlfriend Experience ve True Detective gibi dizilerde de rol alan oyuncunun kariyerinde San Andreas, We Have Always Lived in a Castle, Lost Transmissions ve Can You Keep a Secret? gibi filmler de yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER