The Time Traveler's Wife, 15 Mayıs'ta HBO'da başlıyor

The Time Traveler's Wife, 15 Mayıs'ta HBO'da başlıyor
HBO'nun yeni dizisi The Time Traveler's Wife'ın tanıtım videosu yayınlandı. Theo James ve Rose Leslie'nin başrollerinde yer aldığı dizi, 15 Mayıs'ta başlayacak.

Henry DeTamble, zamanda yolculuk yapmasına sebep olan genetik bozukluğa sahip bir kütüphanecidir. Strese girdiğinde veya endişelendiğinde, hatta bazen sebepsiz yere kontrolünü kaybeder ve çıplak olarak geçmişe veya geleceğe düşer. Gittiği yerde ne kadar kalacağı da belli olmaz. Bu inişli çıkışlı hayatı sırasında ressamlık yapan Clare Abshire'le tanışır. Üstelik Henry onu daha önce hiç görmemiş olmasına rağmen Claire, onu hayatı boyunca tanıdığını iddia etmektedir.

Audrey Niffenegger'in 2003'te piyasaya çıkan aynı isimli romanından uyarlanan yeni diziyi Doctor Who ve Sherlock dizileriyle bilinen Steven Moffat hazırladu. Warner Bros. Television ve Hartswood Films'in yapımını üstlendiği dizinin kadrosunda Desmin Borges, Natasha Lopez, Jaime Ray Newman, Caitlin Shorey, Everleigh McDonnell, Michael Park, Taylor Richardson, Peter Graham, Brian Altemus, Jason David, Kate Siegel, Josh Stamberg, Chelsea Frei, Marcia DeBonis, Will Brill ve Spencer House yer alıyor.

Ülkemizde Zaman Yolcusunun Karısı ismiyle yayınlanan roman, daha önce sinemaya da uyarlandı ve Robert Schwentke'nin yönettiği 2009 yapımı filmin başrollerinde Eric Bana ve Rachel McAdams yer aldı.

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER