Alina Boz ve Nur Fettahoğlu, Ferit Ömeroğlu'nun konuğu oldu!

Alina Boz ve Nur Fettahoğlu, Ferit Ömeroğlu'nun konuğu oldu!
İki başarılı oyuncu Alina Boz ve Nur Fettahoğlu hurriyet.com.tr'de Ferit Ömeroğlu keyifli ve enerjisi yüksek bir sohbet gerçekleştirdi. Emre Sefer'in yazıp yönettiği ‘Babamın Öldüğü Gün’ kısa filminde iki kız kardeşi canlandıran Alina Boz ve Nur Fettahoğlu, oyunculuğun arka bahçesine dair açıklamalarda bulundu.
 
Alina Boz, ‘’İlk kısa film tecrübem. Kalemine ve bakış açılarına güvendiğim biriyle çalışmak beni güvende hissettirdi. Daha yolun başındayım ama oynadığım bütün sahneleri hatırlıyorum. Rol aldığımız sahneleri izlerken hep ileriye bakıyoruz, keşke şunu da yapsaymışım daha iyisi olurmuş diyoruz’’ açıklamalarıyla kariyerini anlattı. Nur Fettahoğlu ise "Hiç tatmin olunacak bir iş değil oyunculuk. Hep bir üstü var. Burada neden bunu yaptım diye sorguladığım çok oldu. Bunun bir sonu yok, olmasın da zaten. Düşünsenize bir doyum noktasına geldiğinizi? İşini yapamazsın’’ diye ekledi. 
 
İlk kez bir arada röportaj veren Alina Boz ve Nur Fettahoğlu’nun itiraflar ve en’lerle dolu açıklamaları hurriyet.com.tr ve Hürriyet Youtube kanalında.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER